کودک دم دار که پرستیده میشود +تصاویر

کودک دم دار که پرستیده میشود ، کودکی که دم دارد و توسط اهالی روستایی در هندوستان پرستیده میشود.

کودک دم دار مقدس در هندوستان

یک پسر ۸ ساله در یکی از روستاهای هندوستان توسط مردم روستا پرستیده می شود. افراد محلی اعتقاد دارند “دولها سینگ ” به علت داشتن دم در پایین کمر خود نشانه ای از جانب خداوند است. این پسر در ابتدا در حالی که مقداری مو در پایین کمر وی دیده می شد به دنیا آمد اما با گذشت زمان این موها شروع به رشد کردند و تبدیل به یک دم شدند. خانواده وی به علت اینکه کوتاه کردن این دم را نحس می دانستند از بریدن آن خودداری کردند.

” سهیب سینگ “، دایی این پسر در این خصوص گفت: ” مادر “دولها ” تصمیم داشت تا دم پسرش را کوتاه کند اما پیش از اینکه بتواند این کار را انجام دهد از دنیا رفت. حالا من وظیفه نگهداری از وی را بر عهده دارم و تصمیمی برای کوتاه کردن دمش نداریم.”

مردم از سراسر روستا برای دیدن این پسر به خانه آنها می روند و در مقابل وی شروع به خواندن دعا می کنند.

خاله ” دولها ” در این مورد می گوید: “مردم روستا هر روز به دیدن خواهر زاده ام می آیند. هنگامی که وی با خواهرم زندگی می کرد مردم با پیمودن کیلومترها راه، به خانه آنها می رفتند و با لمس دم ” دولها ” برای خود خوشبختی آرزو می کردند.”

دولها معتقد است که دم وی نعمتی از طرف خدای اوست. وی گفت: ” مردم هر روز برای دیدنم می آیند و خواستار دعای من برای نعمت و برکت زندگی شان هستند. علت آن را نمی دانم اما آنها فکر می کنند من نشانه ای از طرف خدا هستم.”

وی افزود: “برخی از کودکان با دم من بازی می کنند. آنها دوستان من نیستند و قصدشان آزار رساندن به من نیست.”

کودک دم دار که پرستیده میشود کودک دم دار که پرستیده میشود کودک دم دار که پرستیده میشود کودک دم دار که پرستیده میشود

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: