کودک نجات یافته حمله تروریستی مجلس + تصاویر

کودک نجات یافته حمله تروریستی مجلس ، عماد کودکی که از ساختمان مجلس نجات پیدا کرد ، معروف شدن کودکی که در ساختمان مجلس نجات یافت ، حمله داعش به ساختمان مجلس

 پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد.

کودک نجات یافته حمله تروریستی مجلس

کودک نجات یافته حمله تروریستی مجلس

کودک نجات یافته از حادثه مجلس

کودک نجات یافته از حادثه مجلس – پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد. عکس نجاتش توسط نیرو‌های امنیتی هم جهانی و بسیار معروف شد. اما فقط عکسش! کسی نپرسید که خودش آنجا چه می‌کرده؟ کسی از حال عماد خبر ندارد و نمی‌داند که با مرگ یک قدم فاصله دارد.

مادر عماد درباره علت حضورشان در روز حمله تروریست‌ها به مجلس می‌گوید: اهل گرگان هستیم. عماد مبتلا به ام‌پی‌اس نوع دو است در این بیماری آنزیم کبد در بدن تولید نمی‌شود. هم اکنون عماد باید پیوند مغز استخوان شود و در صورتی که خون مورد نظر پیدا نشود باید پیوند کبد صورت گیرد. با انجام پیوند کبد نیز ۵۰ تا ۸۰ درصد امکان بهبودی عماد وجود دارد.

کودک نجات یافته حمله تروریستی مجلس

وی می‌افزاید: هم اکنون ۶ نفر برای پیوند مغز استخوان کاندیدا شده‌اند که هزینه آزمایش هر کدام یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است همچنین هزینه ارسال خون عماد به کشور آلمان ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و ما به دلیل مشکلات مالی از عهده پرداخت آن برنمی‌آییم.

مادر عماد، می‌گوید: این دفعه دوم بود که برای دریافت کمک به دفتر آقای بهرامی نماینده استان گلستان در مجلس می‌رفتیم و ….
وزیر بهداشت دستور داد که سریعا به وضعیت عماد رسیدگی شود.

کودک نجات یافته حمله تروریستی مجلس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: