کودک ۸ ساله لنگ دراز + تصاویر

کودک ۸ ساله لنگ دراز ، عکس کودک قد بلند ، کودک هشت ساله بلند قد ، عکس های کودک لنگ دراز ، بلندقدترین کودک کودک دنیا

کودک ۸ ساله لنگ دراز

یک کودک ۸ ساله دبستانی با ۶.۶ فوت قد (۲۰۱ سانتی متر)، بلندقد‌ترین کودک ۸ ساله جهان نام گرفته است.

کاران سینگ اهل «میروت» در ایالت اوتار پرادش هند در تمام طول زندگی خود رکورد بلندقدترین کودک را داشته است و حتی نام او در کتاب رکوردهای جهانی گینس هم ثبت شده است. وی در زمان تولد هم سنگین‌ترین و بلندترین نوزاد جهان نام گرفته بود.

پدر ۴۱ ساله او گفت: زمانی که کاران متولد شد، ۷.۸ کیلوگرم وزن داشت و قدش ۶۳ سانتی متر بود. به همین دلیل نام او در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد. کاران در ۵ سالگی رکورد قدبلندترین کودک را از آن خود کرد. او هم اکنون ۸ ساله است و می‌خواهم نامش دوباره در کتاب گینس ثبت شود.

اما کاران تنها فرد قدبلند این خانواده نیست و گویا این ویژگی را از مادر خود به ارث برده است. مادر ۳۳ ساله او نیز با ۷.۲ فوت قد (۲۱۹ متر)، لقب قدبلندترین زن هند را از آن خود کرده است. مادر کاران یک بسکتبالیست است و در تعداد زیادی از مسابقات بسکتبال ملی و جهانی حضور داشته است.

با وجود اینکه مشخص نیست چه چیزی باعث رشد قد این مادر و پسر شده است، این احتمال هست که وجود هورمون‌های رشد بیش از حد در بدن آنها باعث رشد زیاد قدشان شده باشد.

پدر کاران گفت: ما به طور منظم پسرمان را نزد متخصص غدد می‌بریم، اما تاکنون هیچ مشکلی نداشته است. کاران استقامت بدنی خوبی دارد و تاکنون با هیچ مشکلی روبرو نشده است.

با وجود اینکه کاران قدی حدود دو برابر همکلاسی‌هایش دارد، همیشه سعی می‌کند مانند آنها رفتار کند. کاران در این خصوص گفت: «پس از پایان تکالیف مدرسه، با دوستانم و سپس به همراه مادرم بسکتبال بازی می‌کنم. مادرم از ۵ سالگی به من بسکتبال آموزش داده است و دلم می خواهد بتوانم روزی مانند مادرم بسکتبال بازی کنم. اما رشته علوم را هم دوست دارم.»

کودک هشت ساله قد بلند

کودک 8 ساله لنگ دراز,کودک 8 ساله قد بلند

کودک هشت ساله قد بلند

کودک 8 ساله لنگ دراز,کودک 8 ساله قد بلند

کودک ۸ ساله لنگ دراز

کودک 8 ساله لنگ دراز,کودک 8 ساله قد بلند

کودک ۸ ساله لنگ دراز

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: