گربه ایرانی گرانترین گربه جهان +تصاویر پرشین کت Persian cat

گربه ایرانی گرانترین گربه جهان +تصاویر پرشین کت Persian cat را ببینید.

گربه ایرانی

گربه ایرانی,پرشین کت

شاید برایتان جالب باشد که بدانید گربه نژاد ایرانی یکی از گرانقیمت ترین گربه های جهان است و در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی را دارد.

نگهداری حیوانات خانگی در سالهای اخیر در کشورهای مختلف جهان به خصوص ایران افزایش چشمگیری داشته است.

محبوب ترین حیوان خانگی در جهان سگ ها هستند و بعد از گربه ها میباشند که گربه ایرانی یا پرشن کت (Persian cat) و یا گربه پارسی از محبوب ترین و گرانقیمت ترین نژاد گربه ها میباد.

عکس گربه ایرانی یا پرشین کت

گربه ایرانی,پرشین کت

این نژاد گربه از قدیمیترین و زیباترین گونه گربه هاست که برای اولین بار در سال ۱۶۲۰ میلادی توسط یک توریست اهل ایتالیا از اصفهان به اروپا برده شد و امروز به عنوان محبوب ترین و لوکس ترین حیوانات خانگی به شمار میروند.

مهمترین نشانه پرشین کت

گربه ایرانی,پرشین کت

مهمترین نشانه گربه ایرانی یا پرشین کت موهای بلند و پشمالو بودن آن است چرا که همه گونه های گربه های دیگر موهای کوتاه دارند.

نگهداری از حیوانات خانگی مقوله ای است که برخی افراد با پرداخت مبالغ هنگفت درصدد خرید آنها هستند. یکی از این جانوران خانگی گربه ها هستند که نگهداری از آنها آسان است ولی با قیمتهای گزافی می توان نمونه های نژاد آنها را خریداری کرد.

تصاویر پرشین کت Persian cat

گربه ایرانی,پرشین کت

در جدیدترین فهرست گرانترین گربه های نژاد جهان ، «پرشین کت» با قیمتی بین یک هزار تا ۶ هزار دلار در رتبه چهارم قرار دارد. این نژاد در رنگ ها و اندازه های متعدد و با صورتی پهن یافت می شود.

عکس گربه ایرانی یا پرشین کت

گربه ایرانی,پرشین کت

گربه «آشرا» (Ashera) با ۲۸ هزار دلار، گربه ساوانا (Savannah) با ۱۵ هزار دلار ، گربه بنگال (Bengal) با ۱۰ هزار دلار و گربه پیتر بالد (Peter bald) با ۲ هزار دلار در رتبه های اول تا پنجم گرانترین گربه های جهان قرار دارند.

 گربه ایرانی,پرشین کت

source of the article

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: