همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس

همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس

صبح امروز (دوشنبه) – ۲۶ مهرماه – چهارمین جلسه بازپرسی یاسین رامین در شعبه ۸ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار شد. او با پای آسیب دیده به دادسرا رفت.

به گزارش آکاایران:  پیش از این سه جلسه بازپرسی برای  رسیدگی به پرونده یاسین رامین برگزار شده است.

براساس شواهد موجود پای در زندان پیچ خورده و دچار آسیب دیدگی شده است به همین دلیل این فرد با عصا به دادسرای تهران آمده است.

یاسین رامین همسر مهناز افشار با پای شکسته ولباس زندان

,یاسین رامین,یاسین رامین با پای شکسته,یاسین رامین با لباس زندان در دادسرا,[categoriy]

همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس – -آکایاسین رامین,یاسین رامین با پای شکسته,یاسین رامین با لباس زندان در دادسرا,یاسین رامین در دادسرا,یاسین رامین همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان,خبرهای ایران

آکاایران: همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس –

محمد شعبانی وکیل مدافع یاسین رامین چهارم مهرماه به خبرنگار ایسنا گفته بود: موکلم همچنان در بازداشت است و هنوز نتوانسته وثیقه ۲۹ میلیاردی را تامین کند.

وی افزود: پرونده فعلا در مرحله بازپرسی و تحقیقات مقدماتی است و نیاز به یکسری مدارک و اسناد دارد تا تکمیل شود، البته باید منتظر ماند تا نظر بازپرس مشخص شود.

وکیل مدافع یاسین رامین درباره موضوع اصلی پرونده موکلش گفت: موضوع این پرونده اختلاف حساب مالی بین شرکت موکلم و هلال احمر است. قرار بود اسناد و مدارکی از آلمان ارسال شود که برخی از این مدارک از آلمان واصل شده، ولی ناقص است و قرار است نماینده هلال احمر به آلمان برود؛ یکسری مدارک هم کارشناس پرونده می خواهد که باید تکمیل شود.

عباس جعفری دولت آبادی ۲۶ مرداد ماه درباره متهم شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر گفته بود که پرونده مطروحه با اعلام شکایت سازمان هلال احمردر دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است. بازپرس برای متهم قرار وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی صادر کرد که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است.

 

یاسین رامین همسر مهناز افشار

,یاسین رامین,یاسین رامین با پای شکسته,یاسین رامین با لباس زندان در دادسرا,[categoriy]

 

یاسین رامین پسر محمد علی رامین معاون مطبوعات وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد و همسر مهناز افشار بازیگر مشهور سینماست.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: