متولد شدن یک گوسفند با چهره وحشتناک +تصاویر

یک گوسفند با چهره وحشتناک

یک گوسفند با چهره وحشتناک در روستاهای آرژانتین متولد شده است که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است این گوسفند چهره وحشتناکی دارد که به آن گوسفند شیطانی گفته میشود اهالی این روستا معتقدند که این بره حاصل تجاوز شیطان به یک گوسفند است.

گوسفند با چهره شیطانی

یک گوسفند با چهره وحشتناک,گوسفند با چهره شیطانی 

بره عجیب الخلقه

گوسفند باردار کشاورزی دریکی از روستاهای آرژانتین فارغ شد ولی چهره ی بره متولد شده به قدری وحشتناک بود که مردم تصمیم گرفتن با پلیس تماس بگیرند.

همچنین ببینید: تولد گوسفند عجیب الخلقه در خاش + تصاویر

مرد کشاورز در “سن لویئس” واقع در مرکز آرژانتین با دیدن بره ای عجیب الخلقه در طویله اش وحشت زده شد ، چهره ی بره ی تازه متولد شده از گوسفند باردارش او را شوکه کرد چرا که شکل چهره و رنگ چشمان حیوان شبیه شخصیت های شیطانی در فیلم های تخیلی بود. همانطور که در تصاویر منتشر شده از این بره مشاهده می کنید دهان و بینی او به شکل غیرطبیعی به هم نزدیک هستند و چشمان این حیوان هر بینده ای را به وحشت می اندازد.

یک گوسفند با چهره وحشتناک,گوسفند با چهره شیطانی

صاحب این بره می گوید:برایم عجیب نیست که این همه جمعیت برای دیدن بره وحشتناک گوسفندم جمع شده اند چرا که خودم در نگاه اول شوکه شده و چند دقیقه ای به او خیره شدم مثل اینکه قدرت دور کردن نگاهم از او را نداشتم ، احساس می کردم شیطان را مقابل خود دیده ام ، بره های دیگر متولد شده همگی سالم بودند اما این بره عجیب و غریب بود. تصاویر این بره ترسناک توسط عروس مرد کشاورز در فضای مجازی منتشر شد و نظرها را به خود جلب کرد.
خانواده مرد کشاورز بعد از اطلاع از تولد این بره فورا با پلیس تماس گرفتند چرا که به گفته ی خودشان در ان لحظه از وحشت تنها این راه به ذهنشان رسید.

همچنین ببینید: حمله یک حیوان عجیب به گوسفندان یک روستا در شهداد

ترسناک ترین حیوانات دنیا

یک گوسفند با چهره وحشتناک و تولد یک بره شبیه شیطان,متولد شدن گوسفند ترسناک,متولد شدن گوسفند عجیب الخلقه,عجیب ترین حیوانات دنیا,ترسناک ترین حیوانات دنیا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: