پسر ۱۴ ساله تهرانی از چنگ آدم ربایان رها شد +تصاویر

مجله مراحم: در ساعت ۰۸:۰۰ مورخه ۵ اردبیهشت ماه فردی با مراجعه به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به مأموران اعلام کرد که پسر ۱۴ ساله اش بنام امیرحسین در زمان مراجعه به مدرسه ، توسط فرد یا افراد ناشناسی ربوده شده است . 
 
پرونده در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آدم ربایی و به دستور سرپرست دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گفت . 
 
پلیس پایتخت دانش آموز 14 ساله از چنگال آدمربایان نجات داد/ تبهکاران 3 میلیارد تومان درخواست کرده بودند + تصاویر
 
اظهارات شاکی پرونده : 
پدر امیرحسین پس از حضور در اداره یازددهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : در مورخه ۵ اردبیهشت ماه ، پسرم در ساعت ۰۶:۳۰ از درب منزل خارج شد تا با سرویس به مدرسه برود ؛ حدود ساعت ۰۶:۴۵ بود که زنگ منزل به صدا درآمد و راننده سرویس مدرسه عنوان داشت که چرا امیرحسین پایین نیامده ؟! بلافاصله به در منزل مراجعه و داخل کوچه را برای پیدا کردن امیر حسین گشتیم اما از او اثری نبود . 
 
پلیس پایتخت دانش آموز 14 ساله از چنگال آدمربایان نجات داد/ تبهکاران 3 میلیارد تومان درخواست کرده بودند + تصاویر
 
پدر امیرحسین در خصوص نحوه اطلاع از ربایش پسرش نیز به کارآگاهان گفت : حدود ساعت۰۷:۰۰ بود که فرد ناشناسی با تلفن همراه بنده تماس گرفت و عنوان داشت پسرم در اختیار آنها است و در ازای آزادی وی مبلغ ۳ میلیارد تومان درخواست کرد . 
 
تحقیقات پلیسی : 
کارآگاهان در اولین مرحله از تحقیقات خود به مدرسه محل تحصیل امیرحسین مراجعه و در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که در چند روز گذشته افراد ناشناسی با خودروهای مختلف سیتروئن و پژو ۴۰۵ نقره ای رنگ به مدرسه محل تحصیل امیرحسین مراجعه و سؤالاتی را در خصوص زمان حضور دانش آموزان در مدرسه و تعطیلی آنها و … پرسیده ، در حالیکه فرزند یا فرزندان آنها در این مدرسه مشغول به تحصیل نبوده اند . 
 
پلیس پایتخت دانش آموز 14 ساله از چنگال آدمربایان نجات داد/ تبهکاران 3 میلیارد تومان درخواست کرده بودند + تصاویر
 
در ادامه و بنا بر تحقیقات بعمل آمده از خانواده نوجوان ربوده شده مشخص شد که ربایندگان اطلاعات کاملی در خصوص فعالیت اقتصادی پدر و همچنین پدربزرگ امیرحسین در زمینه خرید و فروش آهن آلات اقتصادی دارند ؛ لذا تحقیقات جهت شناسایی متهمین پرونده به سمت محل کار پدر و پدربزرگ امیرحسین در بازار آهن کشیده شد . 
 
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : سرانجام با انجام تحقیقات پلیسی ، کارآگاهان موفق به شناسایی هویت افراد رباینده شده و طی یک عملیات غافلگیرانه ، در ساعت ۱۱:۰۰ مورخه ۰۷/۰۲/۱۳۹۴ موفق به دستگیری سه رباینده و همچنین آزادی امیرحسین در منطقه دهکده المپیک شدند . 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: