مرگ دختر ۱۸ ساله در خانه دوست پسرش +عکس

مرگ دختر ۱۸ ساله در خانه دوست پسرش اتفاقی بود که در تهران رخ داد. پسر ۲۲ ساله ای که دستگیر شده میگوید: من با لیلا در تلگرام آشنا شدم و بعد از چند روز به خانه دعوتش کردم و او هم پذیرفت و با دوستش به خانه ما امدند و بعد از نیم ساعت گفت که حالش خوب نیست و میخواهد استراحت کند و به اتاق من رفت تا بخوابد ! که دیگر بیدار نشد.

مرگ دختر ۱۸ ساله در خانه دوست پسرش

مرگ دختر 18 ساله در خانه دوست پسرش

جزئیات مرگ مشکوک دختر ۱۸ ساله در تهران

ساعت ۴ و ۳۰دقیقه ۲۲ اردیبهشت امسال ماموران کلانتری ۱۱۱ هفت چنار در تماس با محسن مدیر روستا، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران او را در جریان مرگ مشکوک دختر ۱۸ ساله قراردادند.

در این مرحله بازپرس جنایی همراه تیم بررسی صحنه جرم و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در خانه‌ای در خیابان امامزاده عبدالله حاضر شدند. آنها مشاهده کردند جسد دختر ۱۸ ساله روی تختخواب افتاده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، پسر ۲۲ ساله به نام مهران که جسد در خانه او پیدا شده بود، با دستور قضایی بازداشت و برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد. او می‌گفت دختر جوان دوستش بوده و نمی‌داند به چه علت فوت کرده است. تنها مظنون پرونده برای ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد.

متهم به قاضی پرونده گفت: چندی پیش با دختر جوان به نام لیلا در تلگرام آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت. شب حادثه دختر جوان همراه دختر و پسر دیگری در خانه‌ام مهمان بودند. لیلا ترامادون مصرف می‌کرد و آن شب حالش خوب نبود. به همین خاطر به اتاق من رفت تا کمی استراحت کند. چند دقیقه بعد به اتاق رفتم که متوجه شدم حالش بد شده است. با اورژانس تماس گرفتم که امدادگران وقتی به خانه‌ام آمدند، گفتند لیلا فوت شده است. دختر و پسر جوان از ترس فرار کردند و من دستگیر شدم. تنها مظنون پرونده برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل و تحقیقات برای رازگشایی از مرگ مشکوک دختر ۱۸ ساله ادامه دارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: