دیدار شهاب مرادی با دختر ایرانی زندانی در هند + عکس

دیدار روحانی مشهور ایرانی با دختر ایرانی زندانی در هند

دیدار شهاب مرادی با نرگس_كلباسي در حيدرآباد

شهاب مرادی در هند

دیدار شهاب مرادی با نرگس_كلباسي , شهاب مرادی
دیدار شهاب مرادی با نرگس_كلباسي , شهاب مرادی

 

مجله مراحم : شهاب مرادی نوشت:

سلام
تقريبا دو ساعت با خانم نرگس_كلباسي در حيدرآباد صحبت كرديم. حتما در جريان مشكلاتش هستيد خانم نيكوكار و خيّري كه با عشقي عجيب براي كودكان بسيار فقير در يك منطقه شديدا محروم هند فعاليت مي كند.

موضوع مهرباني و خيرخواهي يك موضوعِ محدود به جغرافيا و قوميت و مليّت نيست يك موضوع جهاني و بين المللي است يعني هر انساني به دليل انسانيتش بايد از اموري اينچنين حمايت كند و همه ي ملت ها

به نظر مي رسد مقامات هندوستان از سال ٢٠١٤ منفعلانه فقط نظاره گر اين ظلم آشكار و ناسپاسيِ سياه بودند

و وقيح تر اينكه دولت انگليس كه خانم كلباسي از كودكي تابعيت آن كشور را دارد با بي تفاوتي، رسما و علنا گفت دخالتي در اين موضوعات نمي كند و او را رها كرد.

اما خيلي از هموطنان شريف ما، از گروه هاي مختلف اعلام همدلي و همراهي و حمايت كردند
الحمدلله خودش واقعا روحيه ستودني و خوبي دارد و هم مقامات ديپلماتيك ما خصوصا جناب انصاري سفير محترم و جناب شجاعي معاون سفير و جناب نوريان سركنسول محترم در حيدرآباد با غيرت و اهتمام تمام پاي كار او آمدند كه آنجا گفتم اقدامات شان مايه مباهات است.

قصدم از انتشار اين عكس؛ بنا به درخواست ايشون از شما عزيزان براي دعاست

واقعا خطر جدي در كمين اوست براي نجاتش تلاش هاي خوبي از سوي وزارت خارجه جمهوري اسلامي در حال انجام است و اميدوارم در كنار آن تلاش ها، نفَس پاك و #دعاي دلِ مهربان شما ان شاءالله موجبات خلاصي او را فراهم كند. ان شاءالله

برخي اهل قضاوت و بهانه_جويي و طعنه و … هستند و هميشه صدتا قضاوت و نك و ناله و گوشه و كنايه براي يك مظلوم #آماده دارند اما روي سخن من با شماست که كريم و بزرگوار هستيد لطفا براي نجات اين خواهر مظلومتان دعا كنيد.
ياعلي

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: