مرد ۴۴۰ کیلویی پاکستانی +تصاویر

خان بابا پاکستانی با وزن ۴۴۰ کیلوگرم

به گزارش مجله مراحم به نقل از العربیه، “خان بابا پاکستانی” مرد ۲۴ ساله‌ای است که  وزن وی هم اکنون ۴۴۰ کیلوگرم است و برای رسیدن به رکورد جهانی و کسب عنوان قهرمانی در کشتی آزاد جهان، در تلاش برای رساندن وزن خود به ۵۰۰ کیلو گرم است.
 

مرد ۴۴۰ کیلویی پاکستانی روزانه چقدر غذا می‌خورد؟+ تصاویر

وی درباره میزان مواد غذایی که روزانه می‌خورد، گفت: روزانه ۱۰ هزار کالری دریافت می‌کنم. در یک وعده، ۲ کیلو گوشت قرمز یا مرغ همراه با برنج، نان، میوه و یک لیتر شیر می خورم.

وی در مجموع روزانه ۴ مرغ و ۳۶ تخم مرغ می‌خورد.

خان بابا پاکستانی می گوید: می‌توانم تراکتور را با یک دستم نگه دارم. روزانه ۳ ساعت ورزش می کنم.

 وی از کودکی اضافه وزن داشته است، اما از ۱۸ سالگی روند رشد صعودی خود را آغاز کرده است و هم اکنون در ۲۴ سالگی به وزن ۴۴۰ کیلوگرم رسیده است.

از دشواری‌هایی که وی با آن مواجه است می‌توان به مشکل در خرید لباس، حمل و نقل و گرمی هوا نام برد. با وجود اینکه برخی می گویند وی به دلیل سنگین وزن بودنش مریض است و نمی تواند در مسابقه کشتی آزاد شرکت کند، خان بابا این سخنان را تکذیب و بر علاقه خود برای شرکت در این مسابقات تاکید می کند.

 

مرد نیم تنی پاکستانی

مرد 440 کیلویی روزانه چقدر غذا می‌خورد؟ + تصاویرخان بابا پاکستانی با وزن 440 کیلوگرم٬ مرد 440 کیلویی پاکستانی٬ مرد چاق وزن 440 کیلوگرم٬ مرد نیم تنی پاکستانیخان بابا پاکستانی با وزن 440 کیلوگرم٬ مرد 440 کیلویی پاکستانی٬ مرد چاق وزن 440 کیلوگرم٬ مرد نیم تنی پاکستانیخان بابا پاکستانی با وزن 440 کیلوگرم٬ مرد 440 کیلویی پاکستانی٬ مرد چاق وزن 440 کیلوگرم٬ مرد نیم تنی پاکستانیخان بابا پاکستانی با وزن 440 کیلوگرم٬ مرد 440 کیلویی پاکستانی٬ مرد چاق وزن 440 کیلوگرم٬ مرد نیم تنی پاکستانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: