معرفی ۵ مکان ترسناک در دنیا +عکس

مجله مراحم: شاید بهتر بود نامش را می‌گذاشتیم: “۵۰ مکان در دنیا که واقعا ترسناک هستند!” اما چه می‌شود اگر کمی شجاعانه‌تر برخورد کنیم و نامشان را ترسناک نگذاریم؟ زمین جاییست پر از عجایب و زیبایی‌هایی که برخی از آنان تکان‌دهنده هستند. اما این منزل بزرگ هرچقدر هم وهم‌آور باشد، خانه ماست و جاییست که در آن آرامش گرفته‌ایم. کره‌ای به مساحتی بزرگ که از کوه و دشت و دریا و خشکی و انواع حیوان و پرنده و  انسان پر شده است.

در این دسته از مطالب ادامه‌دار قرار است به ۵۰ مکان در دنیا که اسراری مرموزانه در دل خود نهفته دارند، سربزنیم و کمی خانه‌ی بزرگ خودمان را بهتر بشناسیم.

در ادامه به ۵ مکان اول لیست سری می‌زنیم تا اولین پنج مکان فریبنده‌ی زمین را بیشتر بشناسیم:

۱. The Door to Hell  :  دروازه‌ای به جهنم

50 مکان در دنیا که به طور جدی نگران‌کننده هستند؛ شماره 1

اگر از خوانندگان خیلی قدیمی “مطلب ساعت ۲۴ ” بوده باشید حتما دروازه جهنم را خاطرتان هست. گودالی که به شکلی ترسناک آتشین و بزرگ است. گفته شده که دلیل صورت سرخ و آتشین این گودال متصاعد شدن گاز طبیعی می‌باشد. ترکمنستان جاییست که می‌توانید دروازه جهنم را از نزدیک تماشا کنید و از هیبت ترسناکش لذت ببرید. همچنین قضیه جالب‌تر می‌شود وقتی که بدانید از سال ۱۹۷۱ میلادی تا کنون (۲۰۱۶ میلادی) همچنان این گودال به سوخته شدن ادامه می‌دهد!


۲. Bisti/De-Na-Zin Wilderness  :  بیابان Bisti/De-Na-Zin

50 مکان در دنیا که به طور جدی نگران‌کننده هستند؛ شماره 1

۴۱۱۷۰ هکتار بیابان که به دلیل فرسایش به مکانی کاملا متروکه تبدیل شده است. منطقه San Juan County واقع در نیومکزیکو (New Mexico) میزبان این بیابان سراسر اسرار است. به گفته محققان در این بیابان هیچ موجود زنده‌ای یافت نمی‌شود. با این حال تعدادی فسیل دیده شده که شاید سر نخ‌هایی از کلاف سردرگم گذشته به دست محققان بسپارد.


۳. The Island of Dolls  :  جزیره عروسک‌ها

50 مکان در دنیا که به طور جدی نگران‌کننده هستند؛ شماره 1

حتی نامش هم ایجاد وحشت می‌کند چه برسد به این که واقعا در چنین مکانی حضور داشته باشید! در جنوب شهر مکزیک شما می‌توانید این عروسک‌ها را تماشا کنید. این جنگل که سراسر پوشیده شده از عروسک‌هایی شبح‌وار است، با قصد خاصی ساخته شده است. به گفته افسانه‌ها، این عروسک‌ها هدایایی هستند به دخترکی که سال‌ها پیش در کانال غرق شده است. حال آن که واقعیت را چه کسی می‌داند، اطلاعی موجود نیست…


۴. Suicide Forest  : جنگل خودکشی

50 مکان در دنیا که به طور جدی نگران‌کننده هستند؛ شماره 1

دیگر وقت آن رسیده که به ژاپن منطقه Fuji سفر کنیم و از جنگلی سراسر سبزی و آرامش لذت ببریم. اینجا پوشیده شده از زمین‌هایی سنگلاخی و غارهایی یخی است. با وجود این زیبایی‌های طبیعی، این جنگل که معروف به خودکشی است، معروف‌ترین مکان برای خودکشی در ژاپن شناخته می‌شود! حال آن که واقعا چطور می‌شود با دیدن این مناظر و غرق شدن در اکسیژن‌های پاک، باز هم به چنین عمل دردناکی دست زد؟


۵. The Skull Chapel  :  کلیسای جمجمه

50 مکان در دنیا که به طور جدی نگران‌کننده هستند؛ شماره 1

کلیسایی لهستانی که به سبب جمجمه‌ و استخوان‌های آدمیزاد تزیین شده است. قبلا هم این کلیسای عجیب را معرفی کرده بودیم و توضیحاتی مفصل از آن ارایه کردیم. اجازه بدهید ماجرا را اینطور برایتان تعریف کنم که این کلیسا در غاری ترسناک واقع شده است؛ علاوه بر این، تزیینات جمجمه‌ای و استخوانی کلیسا خبر از بیش از ۳۰۰۰ انسان می‌دهد که این آمار برای استخوان‌های نیمه کامل به ۲۰۰۰۰ عدد هم می‌رسد…

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: