اختلاس ۸ میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف! +عکس

سایت العربیه در خبری مدعی دستگیری الیاس قالی‌باف فرزند محمدباقر قالی‌باف و سپس حذف خبر مربوطه از رسانه های داخلی شده است.

مجله مراحم: در خبر سایت العربیه آمده است: “خبر بازداشت الیاس قالیباف پسر بزرگ محمد باقر قالیباف شهردار تهران، در برخی از سایت‌های ایرانی درج و پس از مدتی حذف شد.
سایت‌های «شهر خبر» و «پارسینه» خبر بازداشت الیاس قالیباف را منتشر کرده بودند.
الیاس قالیباف مشاور محمد باقر قالیباف در شهرداری تهران نیز هست. مدیریت تیم رسانه‌ای تبلیغاتی محمد باقر قالیباف که از آن با عنوان «امپراطوری رسانه‌ای آقای شهردار» یاد می‌شود، نیز بر عهده پسر او است.
سایت «شهر خبر» نوشته بود «شنیده‌ها حاکی از این است که الیاس قالیباف، پسر بزرگ شهردار تهران و مشاور وی شب گذشته به مدت دو ساعت در بازداشت به سر برده است.»
این سایت افزوده بود که جزئیات و علت بازداشت الیاس قالیباف تا کنون منتشر نشده و این خبر از سوی نزدیکان شهردار تهران، تایید یا تکذیب نشده است.
اما سایت «پارسینه» دلیل دستگیری الیاس قالیباف را مسائل مالی مطرح شده در دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده بود.
محمد باقر قالیباف، نامزد دو دوره انتخابات ریاست جمهوری و شهردار فعلی تهران بار‌ها به خاطر فعالیت‌های رسانه‌ای و اقتصادی پسرش مورد انتقاد قرار گرفته است.”

گفتنی است تا کنون هیچ یک از مسئولان واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.

 

اختلاس 8 میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف

 

 

 

واکنش فرزند قالیباف به این خبر

متن انتشار یافته توسط الیاس قالیباف :

 

من هرگز به نوشتن این متن راضی نبودم اما دیگر نیست کسی از دوستان و اطرافیانم که از من نخواسته باشد مطلبی بنویسم و یا توصیه نکرده باشد که سکوت جایز نیست. اما به همین عزیزان و دلسوزان هم عرض کردم، شما که خوب میدانید متن پیام سراسر کذب علیه من و خانواده ام با چه هدفی نوشته شده و نشر داده می شود. آخر من چه چیزی را باید بنویسم؟
 
چه چیزی را باید توضیح بدهم؟ بنویسم که دزد نیستم؟ بنویسم که آقا یا خانم محترم، میدانی رقم هشت هزار میلیارد تومان یعنی چه؟! بنویسم که هیچگاه تا کنون احضار و بازداشت نشده ام؟ بنویسم که فرار نکرده ام؟ بنویسم که لندن نیستم؟ بنویسم که جزیره نخریده ام؟ ! یا حتى همین عکس هم من نیستم؟!کسانی که این شایعات را منتشر می کنند که با توضیح من از کرده خود پشیمان نمی شوند آنها ماموریتی فراتر از الیاس قالیباف دارند و امروز من هدف آنها هستم و فردا داستان چیز دیگری است چرا که خواب زده بیدار نمی شود .
 
اما تنها یک عامل بنده را قانع کرد که حتی همین چند خط را بنویسم و آن هم ذهن حقیقت جوی هم وطنانی بود که نه از بودجه شهرداری خبر دارند نه از جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرشان به زندگی خودشان گرم است و شبانه روز برای یک لقمه نان حلال تلاش می کنند و حالا به چنین پیامی هم بر می خورند، من به احترام آنها توضیح میدهم. هم وطن عزیز! من الیاس قالیباف، دانشجوی رشته مدیریت فرهنگی هستم که در یک مجتمع آموزشی فعالیت می کنم.
 
زندگی اعیانی ندارم. نه خارج از کشورم و نه زندان. نه دزدی کرده ام نه اختلاس. من یقین دارم که افراد بسیاری نادانسته این شایعه سراسر کذب را در گروه های مختلف منتشر کرده اند و امیدوارم این درخواست جسارت نباشد که از آنها تقاضا کنم که به همان میزان برای انتشار این متن توضیحی بنده نیز وقت و انرژی بگذارند. خدا همه ما را مورد رحمت و مغفرت خود قرار دهد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: