متولد شدن یک نوزاد با قرص حاملگی +عکس

متولد شدن یک نوزاد با قرص حاملگی

با پیشرفت ابزار آلات جلوگیری از حاملگی درصد کمی هستند که با همین وسایل پیشگیری از حاملگی باز هم باردار میشوند و این امکان ممکن است برای هر کسی رخ دهد یعنی شاید بتوان گفت صد در صد برای وسایل پیشگیری از حاملگی وجود نداشته باشد.

هر روز در دنیا هزاران بچه به دنیا می‌آیند. اما تولد دکستر تایلر یک اتفاق کم‌سابقه به حساب می‌آید که عکس پر طعنه آن هم حسابی در جهان جنجالی شده است.

متولد شدن یک نوزاد با قرص حاملگی

متولد شدن یک نوزاد با قرص حاملگی

به گزارش مجله مراحم،این پسر بچه با وجود استفاده مادرش از روش ضد بارداری آی‌یودی به دنیا آمده است. پس از به دنیا آمدن، یک پرستار IUD را در دست بچه قرار داده و از دکستر عکس گرفته است.

انتشار این عکس در اینستاگرام مادرش حسابی جنجالی شده و بعضی‌ها گفته‌اند مثل اینکه بچه دارد به همه دنیا پوزخند می‌زند.
آی یو دی، یا ابزار درون‌زهدانی وسیله‌ای به شکل‌های گوناگون (اکثرا T شکل) ، از جنس پلاستیک یا فلز است که برای پیشگیری از بارداری در زهدان جایگذاری می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان‌های جهانی این روش تا ۹۹ درصد در جلوگیری از بارداری موثر است اما دکستر تایلر یکی از آن یک درصد استثنا بوده است. شکل کلی آی یو دی اغلب شبیه حرف T انگلیسی است.

متولد شدن یک نوزاد با قرص حاملگی

دو نوع آی. یو. دی وجود دارد، در یک نوع مقدار کمی فلز مس و در نوع دیگر پروژستین یا فرم صناعی هورمون پروژسترون تعبیه شده‌است. سازمان بهداشت جهانی می‌گوید IUD یکی ار مطمئن‌ترین روش‌های جلوگیری از بارداری است، به طوری که در طول یک سال از ۱۰۰۰ نفر استفاده کننده از این وسیله حدود ۱ تا ۶ نفر (بر حسب نوع IUD) باردار می‌شوند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: