پاسخ یک پزشک به انتقاد مینا نصیری مجری تلویزیون

مجله مراحم: در پی درج مطلبی از مینا نصیری مجری تلویزیون (لینک) در خصوص سریال در حاشیه، دکتر حسین خادم یکی از پزشکان محترم کشور پاسخی را ارسال کرده اند که از نظر می گذرانید:

 

 

 

 

 

خانم مجری محترم 
خانم مینا نصیری 

 

 

در پاسخ به عریضه شما نسبت به پزشکان و توصیه شما در مورد الگو قراردادن پرفسور سمیعی عرض کنم من پرفسور سمیعی نیستم و آرزوی پرفسور سمیعی شدن ندارم 

 

 

من پزشک عمومی هستم که در دورترین روستاهای کشور خدمت میکنم من پرفسور سمیعی نیستم که در آلمان زندگی کنم و هر از چندی دم از ایرانی بودنم بزنم. من در خط اول فقر وبعد از سالها درس در روستاها ودر کنار مردم باصفایی که حتی برق ندارند میروم و زندگی میکنم در کنار زنان و مردانی که در ۲۰ سالگی چهره شان ۵۰ ساله شده .

 

 

من پرفسور سمیعی نخواهم شد که در باران عطر وادوکلن برای المانیها بیمارستان بسازم و خدمت کنم 

 

 

من افتخارم این است که بعد سالها رفاه و رتبه تک رقمی در کنکور و … به میان روستاییان کشورم آمدم و خدمت میکنم 

 

 

افتخار شما چیست ؟ چه کاری برای وطنتان کرده اید؟چه زحمتی حتی درراه علم کشور کشیده اید ؟ بگویید تا بدانیم چگونه و با چه صلاحیتی مجری شده اید؟

 

 

خانم محترم چرا از بی تفاوتی تلویزیونی که دران کار میکنید به مردمی که در بعضی از نقاط وطن برق ندارند و کودکانی که تلویزیون ندیده اند نمیگویبد؟

 

 

 

20076650362051337124

 

 

 

کدام مشکل اچتماعی مهم کشور ما توسط شما و محل کارتان به نقد کشیده شده که الان تلویزیون شده مهد دموکراسی و پزشکان شده اند افرادی که ضد دموکراسسی اند؟

 

 

زمانی که شما در تلویزیون مشغول وقت گذرانی هستید هزاران پزشک عمومی مثل من در خط مقدم سلامتی مردم در محروم ترین نقاط کشور در حال خدمتند .

 

 

آیا درست است زحمات همه اینهارا با چند مثال زیر سوال میبرید ؟ چطور است من هم از مجریان متخلف تلویزیون و کارهایی که رسواییش سر به فلک زده و همه میدانند بگویم ؟

 

 

ولی نه من مثل شما همه را با یک چوب نمیرانم و همه را توصیه به سمیعی !!! شدن نمیکنم

 

 

خانم مجری زمان جنگ پرفسور سمیعی که شده بهترین پزشک شما کجا بود که پزشکان ما در بیمارستانهای خط مقدم زیر آتش و خون جراحی و مداوا میکردند؟

 

 

وقتی که امثال شما اینچنین زحمات هزاران پزشک که درداخل کشور زحمت میکشند را نمیبینند و یک پزشک فرنگی را نماد بهترین پزشک میداند من از کدام سواد اجتماعی شما بپرسم ؟

 

 

چرا هرکه در خبر و رسانه بود میشود بهترین ؟

 

 

آیا میدانید جذام چیست ؟ حاضرید حتی ۳۰ ثانیه در کنار یک بیمار جذامی بنشینید ؟

 

 

پس چرا تلویزیون شما از دکتر مبین و پزشکان ایرانی گزارشی تهیه نمیکند که آسایشگاه جذام را راه انداخت برای این مظلوم ترین افراد بشر تا به درمانشان بپردازد در حالیکه امثال شما حتی به چند کیلومتری این اسایشگاه باباباغی نزدیک نمیشدید و نمیشوید 

 

 

 

خانم مجری چرا گزارشی از سختیها و ایثاری که پزشکان این مملکت کشیده اند از جوان تا پیر نگرفته اید ؟

 

 

 

از این نگفته اید که تنها فارغ التحصیلانی که در کشور طرح خدمت به مردم دارند نگفته اید ؟ از دختران پزشکی نگفته اید که در غربت و تنهایی که در طرح برای خدمت اعزام شده بودند ناجوانمردانه مورد تجاوز قرار گرفتند 

 

 

 

اخبار روزنامه ها و سایتها را بخوانید تا این اخبار را ببینید ایا این دختران گناهی جز پزشک بودن و جز رفتن برای خدمت به مناطقی دور از خانه وزندگی خود داشته اند؟ چرا ان دختر پزشک و جوانی که ناجوانمردانه در استان گلستان و در داخل خانه بهداشت توسط ۴ نفر نامرد مورد تجاوز قرار گرفت را نگفتید؟ یا آن دختر پزشک طرحی جوان در بوشهر ؟

 

 

 

ایا باز هم قهرمان شما دکتر سمیعی است ؟

 

 

 

چه شده که شده اید حامی مهران مدیری که قضیه جوایز قهوه تلخش عیان و اشکار است 

 

 

خانم مجری من نه جراح پلاستیکم نه پزشک کراواتی بیمارستانهای شمال تهران من پزشک عمومیم و جزو معترصان و آن ۷ هزار پزشک ولی وقتی میتوانید بگویبد تحمل نقد داشته باشید که خود شما و مهران مدیری عرضه نقد همه مسایل را داشته باشید وقتی که خودرا نقد کنید

 

 

تلویزیون وقتی میتواند پزشکان رانقد کند که از نزدیک مشکلات انان را نیز بازگو کند وقتی که از نزدیک زحمات و ایثار فقط ۷۰ هزار پزشک عمومی کشور را نشان دهد 

 

 

 

با احترام 
دکتر حسین خادم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: