افتادن یک کارگر در قیر داغ +عکس

مدیر منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: سقوط در استخر قیر یک واحد تولیدی کارگر ۳۵ ساله را به شدت مجروح و راهی بیمارستان کرد.

 به گزارش مجله مراحم؛ آتشپاد دوم ابوالفضل تیموری افزود: سقوط در استخر قیر یک واحد تولیدی در کیلومتر ۱۷ جاده کلات کارگر ۳۵ ساله را به شدت مجروح و راهی بیمارستان کرد.

 
سقوط کارگر 35 ساله در استخر قیر,افتادن در قیر
سقوط کارگر ۳۵ ساله در استخر قیر,افتادن در قیر
 

وی گفت: این کارگر هنگام کار دچار سانحه شد و با سقوط در استخر قیر، تا گردن در قیر محبوس شد.

وی با بیان اینکه وقوع این حادثه در ساعت ۹:۵۸ صبح امروز به سامانه تلفنی ۱۲۵ اعلام شد، گفت: در پی دریافت این خبر آتش نشانان و نجاتگران سه ایستگاه شماره ۳۸، ۲۹ و ۸ به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد افزود: ماموران آتش‌نشانی در کمتر از چند دقیقه فرد حادثه دیده را از داخل نزدیک به هزار تن قیر نسبتاً گرم خارج و به اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

آتشپاد دوم ابوالفضل تیموری با اشاره به اینکه فرد حادثه دیده در زمان رها سازی از عمق ۴ متری استخر علایم حیاتی داشت، گفت: وی برای اقدامات درمانی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

وی با تاکید بر اینکه علت وقوع این حادثه در دست بررسی می باشد، افزود: کارفرمایان باید رعایت نکات ایمنی و کارگاهی را جدی بگیرند تا از تکرار حوادث دلخراش پیشگیری شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: