زنده ماندن جنین سقط شده +عکس و فیلم سقط جنین

زنده ماندن جنین سقط شده +عکس و فیلم سقط جنین و فیلم جالب زنده ماندن یک جنین سقط شده و فیلم نحوه سقط جنین را ببینید

زنده ماندن جنین سقط شده

مادر این نوزاد که برای اولین بار ، باردار شده بود بعد از آن‌که متوجه شد جنین در حال رشد در بدنش معلول است تصمیم به سقط آن گرفت.

اما این نوزاد در حین عملی سقط جنین که در بیمارستان روسانو کالابرو انجام شده بود زنده ماند و پزشکان آن را به همان وضعیت رها کردند تا بمیرد.

به گزارش مجله مراحم این جنین ۲۲ هفته ای  به مرکز مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در شهر روسانو در جنوب ایتالیا منتقل شده و بعد از یک روز جان خود را از دست داد.

زنده ماندن جنین سقط شده

بعد از گذشت تقریبا یک روز یک کشیش به نام آنتونیو مارتلو به کنار جسد این جنین رفت تا برای او دعا بخواند . زمانی که او به کنار بدن نوزاد که با یک پارچه پوشانده شده و بند نافش هم هنوز به بدنش متصل بود رفت ، متوجه شد جنین هنوز نفس می‌کشد و حرکت می‌کند.

زنده ماندن جنین سقط شده

این کشیش به سرعت پزشکان را مطلع کرد و آن ‌ها جنین را به واحد مراقبت‌های ویژه نوزادان در بیمارستان کاسنزا منتقل کردند که نهایتا این جنین در آنجا جان خود را از دست داد.

بعد از این قضیه پلیس ایتالیا تحقیقات خود را آغاز کرد ، چرا که کشتن جنین در این کشور غیر قانونی محسوب می‌شود.

همچنین ببینید: سقط جنین در توالت توسط زن صیغه‌ای +عکس

این بدان معناست که بعد آن که یک جنین از عمل سقط جان سالم به در می‌برد پزشکان باید تلاش خود را برای نجات جان او به کار ببندند.

زنده ماندن جنین سقط شده

قرار است وزارت بهداشت این کشور بازرسینی به این بیمارستان بفرسد تا در مورد حقیقت ماجرا تحقیق کنند . طبق قانون ۱۹۴ ، سقط جنین در صورتی که این احتمال وجود داشته باشد که نوزاد بتواند جدا از مادر خود به حیاتش ادامه بدهد غیر قانونی است و این عمل فقط در صورتی مجاز است که ادامه بارداری برای سلامت و جان مادر خطرناک باشد.

اگر اطلاعات داده شده درست باشد ، بازرسان با رها کردن تعمدی یک جنین نارس که دارای شکل‌هایی از ناتوانی و فلج بوده است روبرو خواهند شد که با معیارهای انسانی سازگار نیست.

زنده ماندن جنین سقط شده

یکی از مسوولان در این باره گفت : زمانی که یک نوزاد به دنیا می‌آید مانند یک شهروند ایتالیایی محسوب می‌شود و دارای همه حقوق انسانی آن‌ها نیز خواهد بود.این ماجرا واقعا وحشتناک است و دل هر انسانی را به درد می‌آورد.

این موضوع باعث مطرح شدن دوباره بحث‌هایی در مورد قانونی بودن سقط جنین در این کشور شده است.

دانلود ویدئو جنین سقط شده زنده

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: