با «ابوعزرائیل» آشنا شوید + عکس

شبکه‌های اجتماعی فردی به نام «ایوب» که یک استاد پیشین دانشگاه عراق است را کابوس عناصر داعش معرفی کرده‌اند.
 
مبارزانی که با عناصر گروه تروریستی داعش در عراق می‌جنگند این استاد سابق دانشگاه عراق را که بر ضد داعش در منطقه تکریت مبارزه می‌کند و به «ابوعزرائیل» یا فرشته مرگ داعشی‌ها شهرت پیدا کرده است، چهره‌ای ستودنی می‌دانند.
 
گفته می‌شود ابوعزرائیل یکی از فرماندهان گردان شیعه امام علی(ع) است که این روز‌ها نامش لرزه به تن داعشی‌ها و تروریست‌ها در عراق می‌اندازد.
 
مجله مراحم: این فرمانده مبارز عراقی از کشور خود در برابر تهاجم تروریست‌های داعش دفاع می‌کند و با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی درباره مبارزه با عناصر داعش و پیروزی‌های متوالی بر این گروه، روحیه هموطنان خود را بالا می‌برد.
 
صفحاتی که در فیسبوک به افتخار ابوعزرائیل گشوده شده تصاویری از این فرمانده عراقی منتشر کرده‌اند که وی را در حالی که قمه و شمشیر به دست دارد به جنگ با داعش رفته است.
 
اطلاعات زیادی درباره گذشته ابوعزرائیل وجود ندارد اما داستان‌های زیادی در خصوص او منتشر شده و برخی وی را قهرمان سابق ورزش رزمی تکواندو در عراق معرفی کرده‌اند.

ابوعزرائیل ابوعزرائیل ابوعزرائیل ابوعزرائیل ابوعزرائیل ابوعزرائیل daesh.ir-840175927105820682-2 maxresdefault tmp_10091-38-1635609365

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: