ترک اعتیاد به شیوه بچه پولدارها +تصاویر

مجله مراحم: برای قشر خاصی از معتادان که متعلق به اقشار مرفه کشور هستند، کمپ های ویژه ای تاسیس شده است که اتفاقا از شیوه های بسیار مدرنی برای تبلیغ خود استفاده می کنند.

 

 

بر اساس “آمارهای رسمی” که توسط عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اعلام شده است، در ایران حدود یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفر معتاد به مواد مخدر  وجود دارد، هرچند که آمار غیررسمی  حکایت از از رقمی بیش از ۴ میلیون نفر دارد.

 

 
 اعتیاد معضلی دیرینه در کشور ماست که در دهه های قبل، با مواد مخدر سنتی مثل تریاک شناخته می شد اما در دهه اخیر با هجوم ناگهانی مخدرهای صنعتی و شیمیایی به بازار اعتیاد(!) شکل و عوارض اعتیاد هم دستخوش تغییر شده است.

 

 

اعدام ، حبس یا اعزام به شورآباد قم برای ترک اعتیاد از شیوه های دهه شصتی برای مبارزه با معضل اعتیاد بود اما در سالهای اخیر کمپ های ترک اعتیاد جایگزین این شیوه ها شده است، اما برای قشر خاصی از معتادان که متعلق به اقشار مرفه کشور هستند، کمپ های ویژه ای تاسیس شده است که اتفاقا از شیوه های بسیار مدرنی برای تبلیغ خود استفاده می کنند.

 

 

کمپ هایی که کم از هتل ندارد و امکاناتی نظیر “استخر شنا؛ بیلیارد، وسائل بدنسازی و حتی روحانی اختصاصی و …” در آن وجود دارد.

 

 

در تبلیغات این کمپ ها، تخصص اصلی “ترک اعتیاد به شیشه و مخدرهای صنعتی” عنوان شده است.

 

 

 

یکی از کمپ های ترک اعتیاد و مشاوره در شمال شهر تهران

 

 

 

اتوماسیون و مونیتورینگ ۲۴ ساعته

 

 

 

پرسنل یکی از این کمپ ها

 

 

 

 

استخر شنا

 

 

 

باشگاه بدنسازی در کمپ
 
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: