تصمیم عجیب AFC برای بازی نکردن عربستان در ایران

تصمیم عجیب AFC برای بازی نکردن عربستان در ایران

 

مجله مراحم: به گزارش ورزش ۳ ، فدراسیون فوتبال عراق امروز پنجشنبه اعلام کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت کرده که بازی‌های این کشور در خاک جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

 

«کامل زغیر» سخنگوی رسمی فدراسیون فوتبال عراق در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه گفت: «کنفدراسیون آسیا موافقت کرد که ایران به عنوان مکان برگزاری مسابقات تیم ملی عراق انتخاب شود. این در حالی است که مسابقه تیم عراق با عربستان مستثنی است و در تهران برگزار نمی‌شود.

 

وی با بیان این مطلب افزود: «ورزشگاه بی‌طرفی را برای بازی با عربستان انتخاب خواهیم کرد. [عربستان] باید جای دیگری را برای بازی دوم انتخاب کند. البته اگر بر خلاف این باشد در عربستان بازی نخواهیم کرد».

 

روزنامه عربستانی «العرب» نیز گزارش داد که فدراسیون فوتبال عراق، استرالیا و مالزی را به عنوان مکان بازی رفت دو تیم در ۶ سپتامبر آتی معرفی کرده است.

 

به گزارش این روزنامه، این مسئول عراقی درباره موضع کنفدراسیون آسیا بر سر بازی برگشت که عربستان میزبان آن خواهد بود هیچ اشاره‌ای نکرده و گفته است: «به عربستان نخواهیم رفت. فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) این جدل را  تمام خواهد کرد. ما نیز موضع ثابت خود را به آنها ابلاغ کردیم».

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: