واکنش‌ مادر اکبر عبدی به ناسزاگویی ها +عکس

اکبر عبدی یک کمدین تمام عیار است؛ مردی که ضعیفترین فیلمها را هم با حضور خود گرم و دیدنی می کند. یکی از نکات جذاب سری جدید «شام ایرانی» هم حضور همین کمدین در میان شرکت کنندگان است.

در دومین قسمت از سری دوم «شام ایرانی» که اکبر عبدی، فیروز کریمی و رضا داوودنژاد مهمان بیژن بنفشه خواه بودند و بنا بود به پذیرایی بنفشه خواه نمره دهند عبدی با بازگویی بخشی از خاطرات خود به شدت محفل را گرم کرد.

یکی از جالبترین خاطرات عبدی مربوط می شد به اکران «مادر» در جشنواره فیلم فجر؛ وی که با مادر خود به تماشای این فیلم رفته بود با تشویقهای عجیب و غریب یکی از مخاطبان که ابتدا یک تکه به عبدی انداخته و بعد بازی او را می ستود مواجه شد. شبکه ایران خاطره نگاری عبدی از این اتفاق را در ادامه ارائه کرده است:

هم تعریف می کرد و هم فحش می داد

یادم می آید برای اولین نمایش جشنواره ای فیلم “مادر” به همراه مادرم به سینما آفریقا رفته بودیم. لژ سینما آفریقا هم در همان درب ورودی بود. ما بعد از اینکه تیتراژ شروع شد وارد سالن شدیم و برای همین کسی نمی دانست که من در سالنم اما چشمتان روز بد نبیند به محض اینکه بازی من در فیلم آغاز شد یکی از مخاطبان که ردیف جلوی من نشسته بود ضمن تعریف از کار من مدام هم فحشی نثارم می کرد. مثلا می گفت:«پدرسوخته عجب بازیگری است» یا می گفت:«بی شرف واقعا هنرمند است.» یا اینکه «پدر… چقدر خوب این نقش را درآورده.»!!!

بازیش عالی است این قدر فحش میدهی؟

این ماجرا ادامه داشت تا پایان فیلم که چراغهای سالن را روشن کردند. طرف تا برگشت به عقب مرا دید و در جایش خشکش زد و بعد آمد به طرفم و گفت:«بازی ات واقعا عالی بود آقای عبدی. دم شما گرم.» مادرم هم که زنی مسن بود و در عین حال از اینکه به پسرش توهین شده بود، نه گذاشت و نه برداشت و به این مخاطب گفت:«بازی اش عالی است اینقدر بهش فحش دادی. اگر بازیش بد بود چه می کردی؟»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: