امیر تتلو از کریم باقری خواست صادقیان را ببخشد! +عکس

مجله مراحم: امیر تتلو امروز متنی در ایسنتاگرام منتشر کرد و خطاب به کریم باقری نوشت: «من جز نصیحت و انرژی دادن کاری با صادقیان نداشتم اما همه گفتن تو خرابش کردی. اما خدا شاهده من نیتم چیز دیگه اس اما خود بی معرفتشم یک کلام نگفت نه بابا داداش امیر نگرانم بوده. الان شما به خاطر من ببخشیش خیلی پرچمم میره بالا! قول می دم که اگه ببخشیش خودم به زور می رم باهاش زندگی می کنم. کریم خان نجات یه استعداد جوون دست شماست.»

 

مجله مراحم
درخواست خواننده زیر زمینی از کریم باقری +عکس
 
 امروز نیز یکی از سایت های خبری با انتشار عکس زیر تیتر زد: یا مجوز بده یا جلویش را بگیر آقای جنتی / خواننده ای که ترویج منکر می کند

وقتی می شنویم که می گویند استاد سرمایه سوزی و تبدیل فرصت ها به تهدید هستیم سخنی به گزاف به زبان نمی آورند زیرا بارها به عینه ثابت شده است که فرصت ها را به سرعت برق و باد از دست داده ایم و تهدیدها به مانند زخم سربسته سر باز کرده و آزارمان داده اند.

نمونه بارزش همین امیرحسین مقصودلو با نام هنری “امیر تتلو” خواننده زیرزمینی وطنی خودمان است که می توانست برای هنر موسیقی ما یک علیرضا افتخاری یا مجید اخشابی باشد اما آنقدر معطل کردیم که وی هم اکنون به صحنه گردان فرقه های شیطانی و عقاید ضد انسانی تبدیل شده است و به نوعی آب در آسیاب دشمنان و شکارچیان جوانان ساده ما می ریزد./مجله مراحم
خیلی از وبلاگ های هواداری او را متولد ۱۳۶۲ در تهران می دانند اما ویکی پدیا بعنوان یکی از معتبرترین دانشنامه های اینترنتی درباره او آورده است: امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو (متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶) از خوانندگان رپ فارسی است که در سبک ریتم اند بلوز (R&B) هم فعالیت می‌کند.”

این خواننده که فعالیت گسترده ای در شبکه های مجازی دارد و اکثریت هوادارانش را هم قشر جوان تشکیل می دهند می تواند نقش عمده ای را در القای تفکرات به مخاطبانش ایفا کند و این همان فرصتی است که مسئولین ما از آن غافل اند.

چندساعت پیش تتلو با انتشار عکسی سه نفره با دوستانش در اینستاگرام نوشت: “خیلی حال میده از خواب پاشی ببینی داداش و زن داداشت با یه عالمه لباسای قشنگ قشنگ بیان بالاسرت”.
اما با نگاهی گذرا در این عکس میتوان متوجه شد که نه تنها زنی در عکس وجود ندارد بلکه دو مرد که طبیعتا از دوستان تتلو هستند در این عکس خودنمایی می کنند و این مساله به ذهن مخاطب القا می شود که این دو مرد همجنسباز هستند و این قوی ترین فرضیه ای است که به ذهن می آید چرا که تتوها و خالکوبی های متعدد که بدن این خواننده جوان را رسما به یک دفتر نقاشی انسانی تبدیل کرده است و گوشواره ها و علائم شیطان پرستی که از گوش و چانه وی آویزان هستند وی را به عنوان نماد فرقه های شیطان پرستی به جوانان ایرانی معرفی می کند.
اما در آنسوی قضیه، هواداران تتلو قضیه همجنسباز بودن این دو مرد را رد می کنند و به زنی به نام سودا اشاره می کنند که همسر یکی از این دونفر است و در حال عکاسی از این سه نفر…

ترویج خالکوبی و مظاهر فرقه های شیطان پرستی و آرایش خاص ظاهری امیر تتلو او را به سمبل فرقه های ضددین در بین جوانان مبدل کرده است که می تواند تاثیرگذاری بسیاری داشته باشد چون وی با داشتن مخاطب بیش از یک میلیون نفری در شبکه اجتماعی اینستاگرام بعد از بهنوش بختیاری با یک میلیون و دویست هزار فالوور، دومین فرد ایرانی باشد که مخاطبان میلیونی در این شبکه اجتماعی دارد.

این خواننده زیرزمینی که ید طولایی در حاشیه سازی دارد بی شک یکی از دلایل اصلی افت ستاره پرحاشیه فوتبال ایران “پیام صادقیان” است زیرا وقتی ورزشکاری ساعت ۴صبح زیر پست های تتلو کامنت بگذارد و لایک کند فردایش سر زمین تمرین خمیازه می کشد!

اما حال اینکه چرا این فرصت ناب به تهدیدی بر علیه ما تبدیل شده است خود بحثی مفصل است که در این مجمل نمی گنجد اما سوال اصلی از متولیان عرصه فرهنگ و هنر ایران این است که اگر تتلو واقعا می تواند مجوز فعالیت هنری داشته باشد در بستری مناسب زمینه شکوفایی استعدادهای او را فراهم کنیم یا هم اگر واقعا او صلاحیت فعالیت هنری ندارد جلوی کارها و اقدامات غیرقانونی و ترویج مظاهر شیطانی را توسط او بگیریم.

عکس های این خواننده که با آرایش خاص که شباهت بسیاری به مظاهر شیطان پرستان دارد در صفحات اجتماعی بارها لایک و کامنت می خورد:
امیدوارم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد و دوستان منصب دار در دولت تدبیر و امید که بارها گفته اند سعی می کنندتابوهای جامعه را بشکند و مردم را به زور به بهشت نفرستند، تکلیف خود را در این فضای غبارآلود مشخص کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: