علی عبدالمالکی فوتبالیست شد/ امیر تتلو را به تیم هنرمندان راه ندادند

خواننده زیرزمینی که هوای فوتبالیست شدن به سرش زده، اجازه پیدا نکرد در تمرین تیم هنرمندان شرکت کند.

 

مجله مراحم: امروز امیر تتلو خواننده زیرزمینی به محل برگزاری تمرین تیم هنرمندان رفت تا با این تیم تمرین کند اما به او گفته شد که نمی تواند با تیم تمرین کند. البته این موضوع دلیل داشت و مسئولان تیم هنرمندان به او گفتند که این تمرین، برای تیم ستاره هاست و به همین دلیل اجازه حضور در آن را ندارد. تمرین امروز، ارتباطی با جلسات عادی تمرین تیم هنرمندان نداشت و به همین دلیل هم بود که تتلو نتوانست تمرین کند.

 

 

 

 

 

این خواننده زیرزمینی بلافاصله متنی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و به این موضوع واکنش نشان داد. او در اینستاگرام نوشت: «دارم برمیگردم از تمرین “هنرمندان” ! تمرینى که این بار خیلى زود تموم شد چون دیگه احتیاجى به “امیر تتلو” نداشت! اون تیمى که من توش بازى می کردم حتى یک هنرمند هم نداشت اما امروز که رفتم سر تمرین همه هنرمند و پیشکسوت بودن و صفحه اینستاگرام شون هم بالاى ۶٠٠٠ تا فالوئر داشت و با منتخب ستارگان دنیا هم بازى داشت و به من گفتن برو. جالبه! خیلى جالبه! خدارو صد هزار مرتبه شکر که دیگه احتیاجى به من ندارن و منم می بخشمشون اما هوادارام فقط مال منن! یه چند وقتى ممکنه اعصابم خراب باشه نیام ولى سعى می کنم که پست بعدى رو شب نشده بذارم.»

 

 

 

 

 

 


 

 

 

نخستین تمرین تیم ستارگان فوتبال ایران عصر امروز چهارشنبه با حضور بازیکنان فوتبال و هنرمندان در کمپ تیم های ملی برگزار شد.

 

 

حضور علی عبدالمالکی در تیم فوتبال هنرمندان

 

 

 

 

 

تیم فوتبال هنرمندان

 

 

تیم هنرمندان ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: