در اندیمشک پسر جوان خواهرش را به قتل رساند +عکس

مجله مراحم: اندیمشک جوان نوشت ، چند روزی است عکسی در شبکه های اجتماعی دست بدست می چرخد که در شهرستان اندیمشک پسر جوانی خواهرش را به قتل رسانده و با جنازه اش عکس گرفته است!

به گزارش اندیمشک جوان ، به گفته منابع آگاه خبر قتل خواهری توسط برادرش در اندیمشک به هیچ عنوان صحت ندارد.

خبر قتل یک دختر بدست برادرش در اندیمشک صحت ندارد انتشار این مطلب دروغین و دامن زدن به آن توسط برخی افراد منجر به ایجاد ترس و وحشت در بین مردم و تشویش اذهان عمومی است.

متاسفانه  مدتی است در پی فراگیر شدن شبکه های اجتماعی اخباری کذب از سوی افراد ناشناس در جهت ناامن نشان دادن فضای کشور، صورت می گیرد که جا دارد مسئولین مربوطه به صورت ریشه ای و با حساسیت بیشتری این مساله را دنبال کنند. هر چند در این زمینه  از کاربران محترم شبکه های اجتماعی انتظار می رود با دقت و تامل بیشتری به این دست اخبار مواجه شوند و از تکثیر و انتشار اخباری که از صحت و سقم آن اطلاع کافی ندارند و منبع آنها نامشخص است خودداری نمایند.

قتل خواهر بدست برادرش صحت ندارد

 

	Andimesh young boy killed his sister in + Photo٬ جزئیات قتل خواهر در اندیمشک/ عکس ها94٬ در اندیمشک پسر جوان خواهرش را به قتل رساند +عکس٬ قتل خواهر بدست برادرش صحت ندارد / شایعاتی که تمامی ندارد٬ قتل در اندیمشک جزئیات بیشتر٬ قتل در اندیمشک صحت ندارد؟٬ ماجرای قتل در اندیمشک19تیر94

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: