درگیری لفظی برهانی و قلعه‌نویی + تصاویر

آرش برهانی بدون هیچ جنجال و حاشیه ای، در این فصل رفت و به سرعت قراردادش را با استقلال تمدید کرد. او قبل از شروع فصل و در بازی های تدارکاتی، آمادگی اش را با گلزنی به رخ کادرفنی استقلال کشید و از آنجا که امیرحسین صادقی و خسرو حیدری مصدوم بودند، بازوبند کاپیتانی هم به بازو بست. به نظر می رسید فصل بسیار خوبی در انتظار این بازیکن است ولی هرچه از لیگ می گذرد، اتفاقات عجیب تری رخ می دهد.

 

آرش در دیدار مقابل فولاد، دو، سه موقعیت خوب خود را از دست داد. اولین موقعیت در دقیقه ۳ برای او به وجود آمد اما این بازیکن، آن را از دست داد. موقعیت دوم، یک ضربه چیپ بود که از دست رفت و در نهایت، موقعیت سوم که همه چیز را خراب کرد. بابت همین اتفاقات، امیر قلعه نویی دست به تعویض آرش زد. برهانی نیز به آرامی روی نیمکت نشست و چند دقیقه بعد، استقلال گل خورد. پس از گل فولادی ها بود که تمام کاسه و کوزه ها بر سر آرش شکست. بازیکنی که بارها خود را در موقعیت گلزنی قرار داده بود ولی توپ های شان به گل نرفت.

 

فریم اول ماجرا، اینجاست. وقتی آرش روی نیمکت نشست و استقلال گل خورد. قلعه نویی به سمت آرش رفت و بابت از دست رفتن آن فرصت ها، آرش را محکوم کرد.

 

 

 

این، دومین فریم عکس است. وقتی آرش به خاطر فریادهای قلعه نویی، بغض کرده و گلر برزیلی تیم شان برای آرامش دادن به  رهانی، وارد عمل می شود.

 

 

و در نهایت، آندرانیک تیموریان که همیشه هوای بازیکنان مقصر در تیم هایش را دارد، به سمت آرش رفته و او را به آرامش دعوت می کند.

 

 

اینها یعنی برهانی نتوانست به اندازه کافی موفق باشد اما بی نهایت بدشانس هم بود تا در روز از دست دادن فرصت های گلزنی اش، استقلال ببازد و او به عنوان مقصر اصلی باخت شناخته شود؛ بی خیال تمام اشتباهات تاکتیکی و فردی “مجموعه” استقلال!

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: