رضا پرستش بدل ایرانی مسی بازداشت شد

رضا پرستش بدل ایرانی مسی به دلیل به هم زدن نظم عمومی و ایجاد ترافیک در خیابان های تهران توسط پلیس بازداشت شد. هجوم مردم برای گرفتن سلفی با او باعث ایجاد ترافیک و شلوغ شدن معابر شده است.

همیشه شهرت و مشهور شدن خوب نیست ، چون باعث میشود تا آرامش و روال عادی زندگی از دست خارج شود و با خیال راحت نتوانی در خیابان و کوچه و معابر عمومی قدم بزنی و ظاهر شوید.

 چند روزی است که شباهت ظاهری فردی در ایران به لیونل مسی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشته و اخبار این فرد بازتاب زیادی در رسانه‌ها دارد.

رضا پرستش بدل ایرانی مسی

رضا پرستش بدل ایرانی مسی

جنجال رضا پرستش بدل ایرانی مسی

ایندیپندنت در خبری درباره ماجرای جالبی که در تهران اتفاق افتاده نوشت: بعد از ایجاد هیجان زیاد از بابت دیدن بدل لیونل مسی در خیابان‌های تهران و شلوغی و برهم خوردن نظم عمومی خیابان‌، این فرد به کلانتری برده شد تا جو ایجاد شده تا حد زیادی آرام شود.
خیلی از افراد در ایران با دیدن او درخواست عکس و امضا دارند و همین باعث می‌شود مکان‌هایی که بدل مسی به آن می‌رود به یکباره شلوغ شود.

 
 رضا پرستش بدل ایرانی مسی

 

با این حال رضا پرستش بدل لیونل مسی از این شرایط راضی است. او می‌گوید: در حال‌ حاضر مردم من را به عنوان مسی ایرانی می شناسند و می‌خواهند من هر کاری که او انجام می‌دهد را انجام دهم. وقتی جایی می‌روم مردم واقعا شوکه می‌شوند. خیلی خوشحالم که دیدن من باعث خوشحالی مردم می‌شود و انرژی زیادی به آنها می‌دهد.

رضا پرستش بدل ایرانی مسی

توقیف خوروی رضا پرستش به دلیل ایجاد ترافیک

رضا پرستش را به عنوان کسی که بیشترین شباهت ظاهری را به لیونل مسی، اسطوره آرژانتینی دنیای فوتبال و باشگاه بارسلونا دارد، معرفی کرد، وی این روز ها در ایران به کانون توجهات تبدیل شده است.

حضور او در خیابان ها منجر به تجمع هواداران لیونل مسی در ایران می شود که قصد دارند با او عکس یادگاری بگیرند – به طوری که در اطراف خودروی او، مردم با تجمع بسیار، باعث ایجاد ترافیک سنگینی می شوند. این دانش آموز ایرانی در مصاحبه با AFP گفت:

حالا مردم واقعاً من را به چشم مسی ایرانی می بینند و می خواهند من همه چیز او را تقلید کنم. وقتی جایی می روم، مردم واقعاً شوکه می شوند. واقعاً خوشحالم که دیدن من باعث خوشحالی آنها می شود و این اتفاق خیلی به من انرژی می دهد.

 

پرستش اعتراف کرده که به نمایش گذاشتن مهارت های خود با توپ مقابل طرفداران جدید، ممکن است فقط باعث ناامیدی آنها شود. این چهره شدن برای او دردسر ساز هم شده است: خودروی پرستش به خاطر ایجاد ترافیک در خیابان های همدان، توسط پلیس Police راهنمایی و رانندگی توقیف شده است.

عکس رضا پرستش در اینستاگرام فیفا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: