اشکان دژاگه: دیگر در ایران آستین کوتاه نمی پوشم! +تصاویر

 

همسر اشکان دژاگه, دوست دختر اشکان دژاگه, خانواده اشکان دژاگه, زن اشکان دژاگه

 

 مجله مراحم: اشکان دژاگه بازیکن آرامی است. او اصلاً با حاشیه‌ها کاری ندارد اما مسئله اینجاست که حاشیه‌ها گاهی با او کار دارند! اشکان دژاگه به دلیل گرمای تهران در بازی با گوام مجبور شد پیراهن آستین‌کوتاه بپوشد. او که تصور می‌کرد به خاطر زحماتی که برای تیم‌ ملی کشیده دیگر کسی از این بابت به او‌ گیر نمی‌دهد، ناگهان متوجه شد از این خبرها نیست. وقتی مسئولان کمیته اخلاق برای اشکان حاشیه درست کردند، این بازیکن به سکوت خود ادامه داد اما وقتی همبازیانش در تیم‌ ملی به او گفتند تمرکزش را از دست ندهد، با لبخندی گفت: «به یکسری چیزها عادت کرده‌ام…» دژاگه در سال ۲۰۰۷ به تیم‌ ملی دعوت شد و نیامد. سپس علی دایی هم سراغ او رفت که باز هم اشکان نیامد. بعد از او هم قطبی سراغ اشکان رفت که دوباره دعوت را نپذیرفت و در نهایت وقتی کروش مربی شد، به تیم‌ ملی اوکی داد.

 

اشکان دژاگه, خالکوبی های اشکان دژاگه, دژاگه: دیگر در ایران آستین کوتاه نمی پوشم,

 

او از روزی که در ورزشگاه آزادی به میدان رفت و مقابل قطر دو گل زد، تبدیل به ستاره ایران شد. دژاگه در این سال‌ها برای ایران زحمات زیادی کشیده و همیشه تلاش می‌کرد تا حتی در گرم‌ترین روز سال خالکوبی‌‌اش را پنهان کند. او که تصور می‌کرد پس از این سال‌ها حداقل در یک بازی بتواند برای دوری از گرما آستین‌کوتاه بپوشد، خیلی زود فهمید اشتباه کرده. اشکان حتی در این باره گفته: «دیگر در ایران آستین‌کوتاه نمی‌پوشم.»
در صحبتی هم که اشکان با مسئولان تیم ‌ملی داشت، به او گفتند اصلاً نگران نباشد و قرار نیست اتفاقی برایش بیفتد. کی روش هم از مسئولان خواسته بود تا به این موضوع سریعاً رسیدگی کنند و اجازه ندهند در کوران مسابقات مقدماتی، مشکلی برای بازیکنی چون دژاگه که نقش مهمی در تیم ‌ملی دارد، به وجود بیاید.

 

http://galleryphotos.ir/wp-content/uploads/et_temp/10914688_731038493669833_1840889901_n-49708_330x330.jpg

حسنی‌خو: دژاگه مثل بچه ماست، به خالکوبی‌اش حساس نشویم
در حالی که اشکان دژاگه به شوخی یا جدی گفته دیگر لباس آستین‌کوتاه نمی‌پوشد تا خالکوبی‌اش مشخص نشود، حسنی‌خو، رئیس حراست وزارت ورزش اعلام کرد نباید موضوع خالکوبی اشکان دژاگه حساس شود.حسنی‌خو گفت: «ما در مورد خالکوبی این بازیکنان باید با تأمل برخورد کنیم. وظیفه ما صیانت از حوزه ورزش است و باید اصول و ارزش‌ها را حفظ کنیم اما نباید فراموش کنیم این بازیکنان مثل بچه‌های ما هستند و نباید مسائل را حساس کنیم.»

 

اشکان دژاگه, خالکوبی های اشکان دژاگه, دژاگه: دیگر در ایران آستین کوتاه نمی پوشم,

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: