تصاویر زنان معتاد در ایران به گزارش آسوشیتدپرس

تصاویر زنان معتاد در ایران به گزارش آسوشیتدپرس و عکس های زنان معتاد در تهران را در ادامه ببینید.

تصاویر زنان معتاد

خبرگزاری اسوشیتدپرس در گزارشی مصور از استعمال مواد مخدر، وضعیت معتادان و مراکز ترک اعتیاد در تهران به وضعیت اعتیاد در ایران پرداخته است.

مجله مراحم: گزارش ابراهیم نوروزی عکاس اسوشیتدپرس درباره مساله اعتیاد در ایران از عکس‌هایی از زنان و مردان معتاد در حال استعمال شیشه در نقاط حاشیه ای تهران و زندگی اسفبار آنها آغاز می شود و در ادامه سری به مرکز ترک اعتیاد زنان در چیتگر و مرکز ترک اعتیاد مردان در “وردیج” کرج و مرکزی در جنوب تهران می‌زند و داوطلبان ترک اعتیاد در این مراکط را نشان می‌دهد.

تصاویر زنان معتاد در ایران

دختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خراب

بر اساس آمارهای رسمی در حال حاضر کشور ما یک میلیون و ۳۲۵ هزار معتاد دارد و سالانه بیش از ۵۰۰ تن مواد مخدر مصرف می شود که البته آمارهای غیر رسمی رقمی بیش از این را نشان می دهد. همچنین طی ۵ سال گذشته روزانه ۷۰ نفر معتاد به جمعیت معتادان کشور اضافه شده و بر اساس تحقیقات انجام شده مواد مخدر به تنهایی بین ۶۳ تا ۶۵ درصد از جرائم و دستگیری ها را به شکل مستقیم و غیر مستقیم به خود اختصاص داده است.

همچنین ببینید: زنان معتاد در محله سنگ سیاه شیراز (تصاویر)

گزارشی که توسط معاونت رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با کمک کارشناسان این حوزه در سال جاری در مورد مواد مخدر و جرائم در ارتباط با آن انجام شده نیز بیانگر این است که مصرف مواد صنعتی از نیم درصد در سال ۸۴ به ۲۶ درصد در سال گذشته رسیده است. از سوی دیگر سن اعتیاد نیز کاهش یافته و زنان در معرض آسیب بیشتری قرار گرفته اند و همچنین معضلات بهداشتی اعتیاد به ویژه ابتلا به ایدز نیز نگران کننده است.

بر اساس این گزارش، روزانه تقریبا ۸ نفر بر اساس مصرف مخدر جان خود را از دست داده اند، همچنین افزایش ۱۵ درصدی مرگ و میر زنان نیز بر اثر سوء مصرف مواد نسبت به سال ۹۱ در آمار مشهود است و از سوی دیگر مصرف شیشه بیش از ۲۵ درصددر سال ۹۲ رشد داشته است.

دختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خرابتصاویر زنان معتاددختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خرابتصاویر زنان معتاددختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خرابتصاویر زنان معتاد به مواد مخدر دختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خرابتصاویر زنان معتاد به مواد مخدر دختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خرابتصاویر زنان معتاد به مواد مخدر دختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خرابتصاویر زنان معتاد به مواد مخدر دختران خراب٬ دختران معتاد٬ زنان معتاد٬عکس های زنان خراب

source of the article

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: