کله پا شدن رئیس فدارسیون فوتبال استرالیا در اختتامیه لیگ (تصاویر)

پرونده لیگ دسته اول فوتبال استرالیا در فصل ۱۵-۲۰۱۴ امروز (یکشنبه) با دیدار پلی‌آف بین تیم‌های ملبورن ویکتوری و سیدنی‌اف‌سی بسته شد که در آن ملبورنی‌ها با تحمیل شکست ۳ بر صفر به تیم سیدنی قهرمان رقابت‌ها شد.

مجله مراحم: در پایان این بازی و برای مراسم اعطای جام به بازیکنان ملبورن ویکتوری از فرانک لووی، رئیس فدارسیون فوتبال استرالیا دعوت شد که به روی سکو برود و جام را به کاپیتان تیم قهرمان تقدیم کند اما دست او هنوز به جام نرسیده بود که پایش لغزید تا صحنه‌ای شوکه کننده و در عین‌حال خنده‌دار برای این پیرمرد ۸۴ ساله رخ دهد.

لووی پس از پرت شدن از روی پله‌های سکو با سر و گردن روی چمن ورزشگاه فرود آمد و بلافاصله پس از این اتفاق مأموران اورژانس بالای سر رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا حاضر شدند. خوشبختانه در این اتفاق هیچ آسیبی به لووی وارد نیامد و او توانست از جای برخیزد و کاری که از وی خواسته شده بود را انجام دهد.

بعد از این اتفاق سایت فدراسیون فوتبال استرالیا در بیانیه‌ای حال رئیس این سازمان را اینگونه توصیف کرد: آقای لووی از سوی پزشکانی که در محل بودند مورد معاینه قرار گرفت و دچار هیچ آسیب‌دیدگی جدی نشده اما کتف او دچار کوفتگی شده است.

 

لووی از سال ۲۰۰۳ تاکنون اداره امور فوتبال استرالیا را برعهده داشته است اما گفته می‌شود که قرار است در ماه نوامبر از سمت خود کناره‌گیری کند.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: