عکس‌های ملی پوشان فوتبال با زنان بی حجاب در استرالیا

مجله مراحم: حضور تیم‌ملی ایران در استرالیا با حاشیه‌هایی همراه بود که قرار گرفتن یک عکس در صفحه اجتماعی منتسب به کی‌روش را می‌توان اولین آن عنوان کرد. از طرفی از ملی‌پوشان که با خیل عظیم هواداران ایرانی در استرالیا مواجه هستند، عکس‌هایی منتشر شده که حواشی را ایجاد کرده است. به همین بهانه با علی اکبرمحمدزاده رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال همکلام شدیم تا از پرونده‌هایی که این روزها در این کمیته در جریان است،‌ باخبر شویم.

 

 

ملی‌پوشان رعایت نکنند، ‌برخورد می‌کنیم

او در ادامه به عکس‌هایی اشاره می‌کند که برخی ملی‌پوشان در استرالیا انداخته‌اند: «صرف این‌که بازیکنان تیم‌ملی با هواداران عکس سلفی بیندازند و به ابراز احساسات آنها پاسخ بدهند،‌ مشکلی ندارد اما در برخی از این عکس‌ها نکاتی دیده می‌شود که برای ملی‌پوشان ایران که نماینده یک کشور در یک میدان بین‌المللی هستند، جالب نیست. بازیکنان تیم‌ملی باید مراقب باشند که از آنها به‌عنوان یک ابزار سیاسی استفاده نشود تا کسانی که با آنها به‌عنوان هوادار ایران عکس می‌گیرند،‌ بعدا از آن عکس علیه همین ملی‌پوشان استفاده کنند. بر این اساس نباید با هرکسی عکس بیندازند. اگر بازیکنان رعایت نکنند، مجبور هستیم با آنها برخورد کنیم.»
اتفاقات استرالیا را رصد می‌کنیم

رئیس کمیته اخلاق در پاسخ به این سوال که شما نماینده‌ای در استرالیا برای نظارت بر رفتار بازیکنان دارید،‌ خاطرنشان می‌کند:  «ما نماینده‌ای به استرالیا اعزام نکردیم اما از طرق مختلف اتفاقاتی که در اطراف تیم‌ملی رخ می‌دهد را رصد می‌کنیم. البته نماینده حراست نیز همراه با تیم حضور دارد و اگر اتفاق خاصی رخ دهد،‌ سریعا آن‌را به ما انتقال خواهد داد،‌ اگرچه امیدوارم تمام اتفاقات پیرامون تیم‌ملی خوب باشد.»

unnamed1

unnamed2 unnamed3 unnamed4 unnamed5

 

 

unnamed6

مجله مراحم

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: