تجارت بابک زنجانی در زندان هم ادامه دارد +تصاویر

تجارت بابک زنجانی در زندان هم ادامه دارد +تصاویر پروژ های بابک زنجانی را در ادامه ببینید.

تجارت بابک زنجانی در زندان

همهانطور که میدانید بابک زنجانی یکی از میلیاردر های ایرانی به دلیل پولشویی و فساد مالی به اعدام محکوم شده و در زندان به سر میبرد و اعلام شده که اگر بدهی ها و پول هایی که برده است را پس بدهد احتمال اینکه اعدام نشود زیاد است.

آقای زنجانی گفته که اماده اعدام شدن است ولی پولی به کسی نمیدهد!

ادامه پروژه های عمرانی بابک زنجانی در زندان

با این حال تجارت و پروژه های او همچنان در حال اجرا هستند پروژه های بزرگی که فقط برخی از انها در تهران و ایران است و بسیاری از پروژه های دیگر او در دبی و امارات بوده و در حال شهرک سازی میباشد.

تجارت بابک زنجانی در زندان,دارای بابک زنجانی

کسب درامد بابک زنجانی تا لحظه مرگ

خبرگزاری بولتون نیوز تصاویری از پروژه ها و تجارت بابک زنجانی که با وجود اینکه در زندان است و مدتی دیگر اعدام خواهد شد منتشر کرده است! که گویا او تا لحظه مرگ هم دست از تجارت و پول دراوردن برنمیدارد و همچنان در حال ساخت و ساز است!

تجارت بابک زنجانی در زندان,دارای بابک زنجانی

البته این پروژه هایی است که در تهران مشهور بوده و همه از آن آگاه هستند و حتما پروژه های فراوانی در نقاط دیگر جهان دارد که در حال اجرا میباشند.

بولتون نیوز نوشت: بابک زنجانی تحت شرایط ویژه امنیتی با این که در زندان است اما کارکنان متعهدش مشغولند تا حقوقهای میلیونیشان حلال باشد و پروژه های بابک را پیگیری میکنند و حتی اجازه نزدیک شدن به کسی که موبایل دستش هست را به پروژه نمیدهند تا خدای ناکرده عکسی از پیشرفت کار به بیرون منتشر نگردد.

تجارت بابک زنجانی در زندان,دارای بابک زنجانی

اما نکته قابل توجه تخریب ساختمانهای همسایه های زمین شهرک غرب است که بنا به شنیده ها رفت و آمدهای مبنی بر این که روند دادگاه بطول می انجامد بیایید و منازل تخریب شده را به بابک بفروشید بگوش میرسد.

تجارت بابک زنجانی در زندان,دارای بابک زنجانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: