زنده به گور شدن دختر بچه هندی (فیلم)

زنده به گور شدن دختر بچه هندی در پی اختلاف خانوادگی در یکی از روستاهای هندوستان انجام گرفت.

چند مرد هندی به خاطر خصومت یا یک خانواده ، دختر بچه آنها را در راه مدرسه ربودند و زنده به گور کردند. پدر و مادر این دختر وقتی که متوجه دیر رسیدن فرزندشان به خانه شدند با اهالی روستا به دنبال او رفتند و او را در یک چاله در حالی که زنده به گور شده بود پیدا کردند.

زنده به گور شدن دختر بچه هندی

دانلود این ویدئو

نجات دختر بچه زنده به گور شده

دختر نوجوان هندی در راه بازگشت به خانه اش توسط سه مرد ربوده شد و او را به قصد زنده به گور کردن در حفره ای به عمق سه متر انداختند.

والدین او محمد عزیم انصاری ۴۳ ساله و سانغانا خاتون ۴۰ ساله پس از اینکه او در بازگشت به خانه تاخیر کرد نگرانش شدند و با اهالی روستا شروع به جستجو برای یافتن او کردند که ناگهان با پیکر نیمه جان او در یک حفره رو به رو شدند.زنده به گور شدن دختر بچه هندی

این دختر پس از نجات با وحشت از اقدامات وحشیانه و تلاششان برای زنده به گور کردنش و از لحظاتی که او هنوز نفس می کشید و آنها روی او خاک می ریختند، صحبت به میان آورردند.

پلیس پس از تحقیقات و دنبال کردن سرنخ ها به یک کار چاق کن محلی و دو دستیارش رسید که بارها پدر این دختر را بر سر اختلافاتی راجع به املاک و زمین ها تهدید کرده بودند. گفتنی است این حادثه در بیهار هند رخ داده است. در ادامه تلاش مردم روستا برای نجات این دختر مدفون زیر خاک مشاهده می کنید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: