سقط جنین در توالت توسط زن صیغه‌ای +عکس

سقط جنین در توالت خانه توسط مادر بی رحمی که به گفته خودش ناخواسته باردار شده است این زن وقتی میفهمد باردار شده اقدام به سقط جنین در توالت خانه میکنند.

زن جوانی که بعد از طلاق از همسر اول خود به عقد موقت مردی دیگر درامده بود بعد از مدتی متوجه میشود که از همسر اول خود باردار است و تصمیم به سقط نوزاد خود میگیرد این زن نوزاد خود را در توالت سقط میکند.

۲۸ اسفند سال ۹۵، نگهبانان یکی از بیمارستان‌های مشهد با بازپرس قتل اداره آگاهی تماس گرفتند و از مرگ مشکوک جنین خبر دادند.

به‌دنبال این خبر بازپرس کاظم میرزایی و تیم بررسی صحنه جرم وارد عمل شدند.

قتل جنین در دستشویی خانه 

سقط جنین در توالت

سقط جنین در توالت

این زن در بازجویی‌ها گفت: «پارسال به دلایل مختلافی از شوهر اولم طلاق گرفتم اما در زمان عده رجوع کردم و در همان زمان از همسرم حامله شدم.

آن زمان خبر نداشتم که این اتفاق به یکباره برایم افتاده است و چون بازهم با همسرم اختلاف پیدا کردیم بدون آنکه برای طلاق به دادگاه برویم از هم جدا شدیم.

بعد از طلاق از همسر اولم مدتی گذشت که به عقد موقت مردی به نام سروش درآمدم.

چند وقتی از ازدواج موقت‌مان گذشته بود که متوجه شدم که از همسر اولم باردار هستم اما به سروش حرفی نزدم چون ممکن بود عصبانی شود.

تا اینکه امروز حالم بد شد و تلاس کردم که خودم را زایمان کنم.

به همین دلیل به توالت خانه رفتم. بعد از زایمان، با قیچی بند ناف بچه را بریدم و با همان قیچی جنین را کشتم.

شوهرم که از تأخیر من نگران شده بود به سراغم آمد و بعد هم همراه مادرشوهرم مرا به بیمارستان انتقال دادند.»

اما چون پلیس به اعترافات از زن اعتماد نداشت به تحقیقات و بازجویی های تخصصی ادامه داد تا بتوانند حقیقت را آشکار کنند.

اما این بار زن جوان مدعی شد که همسر صیغه‌ای‌اش مرتکب جنایت شده است: «بعد از زایمان از هوش رفتم، وقتی به هوش آمدم سروش را دیدم که با قیچی بچه‌ام را کشته است.سقط جنین در توالت

 

بعد از قتل، مادرشوهرم به من گفت قتل را به گردن بگیرم تا آنها بتوانند از شوهرم رضایت بگیرند.» باتوجه به اظهارات ضدونقیض زن جوان؛ سروش بازداشت شد اما در تحقیقات منکر قتل شد و گفت: «زمانی که از همسرم خبری نشد نگران شده و به سرویس بهداشتی رفتم.

آنجا بود که همسرم را دیدم با قیچی بچه را کشته و خونریزی شدید دارد. باتوجه به وخامت حالش او را به بیمارستان منتقل کردیم.» بدین ترتیب بازپرس جنایی مشهد دستور بازداشت سروش و زن جوان را صادر کرد و تحقیقات برای افشای رازجنایت ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: