خشم بهاره رهنما در مورد عکس جنجالی اش + عکس

خبرگزاری دانا نوشت: بهاره رهنما با ارسال تصویری از خودش بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت : امروز جشن ملی سفارت فرانسه بود که نفهمیم چرا امسال زودتر برگزار شد!

 

البته کیفیت تصویر آنقدر معلوم نیست که بتوان گفت ایشان کشف حجاب کرده یا نکرده است ؛ بهرحال ما قضاوت در این باره را به شما میسپریم و در قسمت نظرات منتشر دیدگاه شما در رابطه با این مطلب هستیم.

 

بهاره رهنما در سفارت فرانسه کشف حجاب کرد؟ + عکس

بهاره رهنما پاسخ داد : حالا دانا نیوز شده عقل کل زندگی من یک عکس با کلاه از عکسای صفحه من برداشته و ادعا داره من کشف حجاب کردم! آخه نادانا نیوز اولا که اون عکس رو من خودم منتشر کردم و عقلم میرسه آتو دست امثال شما ها ندم. دوم اینکه من نزدیک بیست و دو نمایش بازی کردم که تو همه اونها کلاه سرم بوده و هیچ بیماری تلقی کشف حجاب از اونا نکرده. سوم اینکه خودشان زیر عکس نوشته اند البته کیفیت عکس پایین است و معلوم نیست کلاه است یا نه قضاوت با شما که کمال فرومایگی است که چیزی را با شبهه به نمایش میگزارید. چهارم اینکه به فرض هم که یک عکس تکی از یک هنرپیشه زن در خانه اش جایی در اینترنت موجود باشد یا اصلا *** باشد که موردش کم هم نیست ، در خانه خودش بوده اهل و عیالش از او عکس انداخته اند در کوچه و بازار که کشف حجاب نکرده، البته یادم رفته بود این جماعت را أمان بدهی به اتاق خواب و دستشویی خانه مان هم سرک میشکند .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: