کیهان: بهرام رادان باید ممنوع الکار شود / بهرام رادان عذرخواهی کرد

مجله مراحم: روزنامه کیهان به توییت جنجال برانگیز بهرام رادان اعتراض کرد و نوشت: بازیگر تبعه کانادا که به تازگی به استقبال از قانونی شدن ازدواج همجنس‌بازان در آمریکا رفته است، نه تنها این اتفاق را «تاریخی» توصیف کرد؛ بلکه از آن به عنوان «شکسته شدن تابو» یاد نمود!

 

 

 

 

 

 

وقتی بهرام رادان در ذیل مطلب حمایت‌آمیزش در فضای مجازی با انتقاد یک کاربر مبنی بر اینکه انتشار نظر درباره همجنس‌بازان در ماه رمضان چه تناسبی دارد، پاسخ مکتوب داده است:

 

 

«اولا؛ نباید تناسب داشته باشد. دوماً؛ خوشحالی نبود. چون نفع و ضرری برای من نداره… منظور تابویی بود که شکسته شد.»

 

 

 


 

 

 

رادان دو روز پیش پس از موج انتقادها، مجبور به حذف نظر خود از صفحه شخصی مجازی‌اش شد و با انتشار یادداشتی تلاش کرد که واکنش منتقدان را تعدیل کند. اما نکته این بود که رادان در یادداشت خود نه تنها نسبت به حمایت از اوباما و تصویب قانون ازدواج همجنس‌بازان عذرخواهی نکرد بلکه به شماتت رسانه‌ها بابت انتشار نظرش حمله کرد!

 

 

شنیده‌ها حاکی است یکی از زیرمجموعه‌های وزارت ارشاد دیروز بابت برخی توضیحات رادان را احضار نمود. نکته این است که چرا باید تصاویر بازیگر حامی اوباما و همجنس‌بازان در سطح شهر تهران به عنوان آگهی تبلیغاتی نصب شده باشد؟!

 

 

و چرا مدعی‌العموم هنوز در قبال نظر ساختارشکنانه و غیراخلاقی بازیگر ایرانی تبعه کانادا سکوت اختیار کرده است؟! ممنوع از کار کردن وی و حذف تصاویرش در برخی از اتوبان‌ها حداقل کاری است که در این رابطه ملت مسلمان ایران انتظار دارند.

 

 

 

 

10520246_642813803

 

 

 

 

نامه بهرام رادان به حسین شریعتمداری

 

 

 

پس از مجموعه وسیع از نقدها، بهرام رادان در نامه‌ای به حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان، از موضع گیری‌اش عذرخواهی کرده است. در متن این نامه آمده است: «به استحضار می رساند پیرو مطالب منتشر شده، بدین وسیله نظر خود را شفاف سازی و تبیین می کنم: آنچه که به عنوان نظر بنده در فضای مجازی در خصوص رای دیوان آمریکا در خصوص قانون همجنسگراها منتشر شد، اشتباه بوده و در شان مردم ایران نبوده است که از این بابت عذرخواهی می کنم.

 

 

 

منظور از بزرگنمایی بد تیتر زدن اشاره به رسانه های بیگانه خارج از کشور بود که منتظر فرصت هستند تا از یک هنرمند وطنی نماد مخالفت و جدایی طلبی بسازند. در مملکتی آب حیات می نوشیم که ازدواج سنت پیامبر و امری پسندیده است. قوانین آمریکا هیچ محلی از اعراب در جمهوری اسلامی ایران ندارد و در کشور ما صراحتا ازدواج همجنسگرایان امری است قبیح و ناموزون با شرع و عرف و قانون.»

 

 

 

456564548

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: