تصاویری زیبا و اعجاب انگیز آمازون و تصاویر جنگل آمازون

تصاویر جنگل آمازون Amazon Forest و عکس های جنگل آمازون و حیوانات درون جنگل آمازون را در زیر ببینید.

تصاویر جنگل آمازون

آمازون، جنگل بسیار بزرگ و اعجاب برانگیزی در شمال آمریکای جنوبی است.

مجله مراحم: این منطقهٔ جنگلی که رودخانهٔ آمازون نیز از میان آن می‌گذرد بخش‌هایی از کشورهای برزیل، اکوادور، گویان، کلمبیا، ونزوئلا، بولیوی، پرو و سورینام را در برمی‌گیرد.

بیشتر بخش جنگل‌های آمازون در خاک برزیل با ۶۰% و پرو با ۱۳% مساحت کلی جای دارد. جنگل آمازون نامزد قرار گرفتن در فهرستعجایب هفتگانه جدید است.

عکس های جالب از رودخانه آمازون

بومیانی که در این مناطق زندگی می کنند از نژادهای مختلفی هستند که گاه برای زنده ماندن و تصاحب زمین، به شیوه قرن‌ها پیش با یکدیگر درگیر شده و می جنگند.

در این میان هنوز هم انسان‌هایی یافت می شوند که به شیوه هزاران سال پیش خود را استتار می کنند و کمتر اطلاعی از فن آوری های روز دارند. آنها به شیوه های بسیار سنتی غذا و دارو تهیّه می کنند.

عکس های جنگل های آمازون

تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون تصاویر جنگل آمازون,درون آمازون,رودخانه آمازون

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: