خیابان های قشنگ دنیا را ببینید (تصاویر)

خیابان های قشنگ دنیا را در این بخش از مجله مراحم برای شما آماده کرده ایم. در هر شهری یک خیابان زیبا پیدا خواهد شد یک خیابان یا یک کوچه میتواند با بقیه خیابان های عادی متفاوت باشد و این تفاوت میتواند طبیعت مودجود در آن خیابان باشد یا طرح و نقشی که شهرداری به آنجا داده است.

اما برخی از خیابانها هستند که در سراسر جهان شهرت دارند و نسبت به خیابان های جهان کاملا متفاوت است.

در ادامه مجله مراحم شما را به دیدن خیابان های قشنگ دنیا دعوت میکنیم.

خیابان های قشنگ دنیا

 هر خیابانی در دنیا حرفی برای گفتن دارد. هر خیابانی با داستان خاص خودش شاهد عبور و مرور هر روزه ی ماست. اما برخی خیابان‌ها عجیب دلنشین هستند و دلمان می خواهد نوعی مسیرمان را تنظیم کنیم که هر روز از وسط آن خیابان بگذریم و حال و هوایمان عوض شود. در این مقاله قصد داریم به زیباترین خیابان های دنیا سفر کنیم با ما همراه باشید.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

همچنین ببینید: کوچه پس کوچه های شگفت انگیز ملبورن

Acorn Street, Boston, USA

این خیابان یکی از دنج ترین های بوستون است و شاید از چشم گردشگران تور مسافرتی این شهر پنهان مانده باشد. اما اهالی شهر به خوبی می دانند که این خیابان بهترین سوژه برای عکاسی است. ساختمان های کلاسیک، سنگ فرش خوش نقش و فضای دنج  آ موجب جذابیت این خیابان شده است.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

 

Portobello Road, London, United Kingdom

این خیابان با بوتیک‌های معروفش شهرت خاصی در دنیا به دست آورده، اگر از علاقه مندان به دنیای عتیقه جات هستید و به لندن سفر کرده اید لازم است تور یک روزه ای را برای بازیدد از این خیابان اختصاص دهید. این خیابان مملوء است از خانه های رنگارنگ، رستوران های عالی و بوتیک های عتیقه فروشی معروف.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

 

The narrow streets of Mykonos, Greece

اگر دنبال چنین فضایی در تورمسافرتی خود هستید برای همراه شدن با تور مسافرتی میکونوس یونان تردید نکنید. این جزیره با خیابان های فوق العاده تمیز و ساختمان های خوش رنگ خود سفری آرام و رویایی رو برای شما رقم خواهد زد.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

 

Rue du Petit Champlain, Quebec City, Canada

این خیابان با اقتباس از خیابان های قرن ۱۷ پاریس در کبک ساخته و پرداخته شده. هنگام عبور از خیابان با انبوهی از بوتیک های کلاسیک و خوش طرح روبه رو خواهید شد. نظیر این خیابان را در هیچ کجای دنیا نمی بینید بنابر این اگر قصد دارید به همراه تورمسافرتی راهی کبک شوید تور یک روزه ای را به قدم زدن در این خیابان عجیب و رویایی اختصاص دهید.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

 

La Boca, Buenos Aires

خانه های رنگارنگ و خوش طرح این خیابان فضایی رویایی را به گردشگران و عابران ارائه می دهد. جذابیت این خیابان در حدی است که هر عابری را به شوق می اورد. نمای خارجی ساختمان ها از یک ورقه فلزی پوشیده شده و رنگ های جذاب به این ورق ها نمایی زیبا و رویایی داده اند. این قسمت از شهر با خیابان های خاص و خوش نقش خود توانسته اند از جذابیت های توریستی شهر شناخته شوند و گردشگران تورمسافرتی را به خود جلب کنند.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

زیباترین کوچه های دنیا

Chefchaouen, Morocco

اگر به دنیای گردشگری علاقه مند باشید حتما اسم این خیابان فوق العاده زیبا را شنیده اید و یا در سایت های گردشگری عکس هایی از آن را مشاهده کرده‎اید. این خیابان در سال ۱۴۷۱ شکل گرفت. جذابیت این خیابان در حدی است که اکثر گردشگران تورمسافرتی را در قالب تور یک روزه به خود جذب می کند.

خیابان های قشنگ دنیا,زیباترین خیابان

 زیباترین خیابان های دنیا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: