پسر بچه هندی به خاطر بیماریش لقب ابلیس گرفت! +تصاویر

یک پسربچه به بیماری عجیبی مبتلا شده و به همین خاطر به او لقب «ابلیس» را داده‌اند. او حتی از مدرسه اخراج شده و حالا دنبال راه‌حلی برای این بیماری است. 

 

مجله مراحم: هم‌کلاسی‌هایش از او می‌‎ترسند و به همین دلیل او نباید به مدرسه برود. «کلیم» از یک بیماری نادر به نام «ماکرو داکتیلی» رنج می‌برد. مردم روستا فکر می‌کنند که او پسر شیطان است و او را از روستا بیرون کرده‌اند. 

 

حتی عموی کلیم معتقد است که زمانی که مادر کلیم او را باردار بود، به مستراح‌ عمومى‌ سرزده بود و احتمالا به همین دلیل «اهریمن» درون او رشد کرده است. از کلیم مستندی با عنوان «پسری با دست‌های غول‌پیکر» ساخته شده است. در این مستند، چالش زندگی کلیم و عمل جراحی پیش رو نشان داده می‌شود.

 

مجله مراحمبیماری عجیب پسربچه هندی

بیماری عجیب پسربچه هندی
 

 

آینده کلیم کاملا نامشخص است. با این وضعیت، او کاملا بی‌سواد بار خواهد آمد و دیگران نیز می‌خواهند از او بیگاری بکشند. کلیم حالا باید کیلومترها سفر کند تا به مناطقی جنوبی هند برسد. بیمارستانی در آنجا وجود دارد که به خانواده کلیم قول داده که می‌تواند دست‌های او را جراحی کند. جراحان باید زمان زیادی را صرف این عمل جراحی کنند، چرا که بافت‌های چربی دست او کار را دشوارتر خواهد کرد. در نهایت نیز ماه‌ها طول خواهید کشید تا اثر این عمل جراحی – در صورت موفقیت – به طور کامل نمایان شود.

 

 

بیماری عجیب پسربچه هندی

بیماری عجیب پسربچه هندی

 
 
 
اما عمل جراحی اتمام ماجرا نیست. او باید نگاه عمومی دیگران در مدرسه و روستا را نیز تغییر دهد. او باید آن‌ها را متقاعد کند که پسر شیطان نیست! اینکه آیا در این دو مرحله موفق خواهد شد، به زمان نیاز دارد.

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: