فیلم رقص بهنوش بختیاری و جنجال رقصیدن بهنوش بختیاری

فیلم رقص بهنوش بختیاری و جنجال رقصیدن بهنوش بختیاری را در ادامه مجله مراحم ببینید.

جنجال رقصیدن بهنوش بختیاری

خانم بختیاری یکی از بازیگران مطرح و مشهور سینما و تلویزیون ایران است که بدون شک همه مردم ایران او را میشناسند او با سابقه طولانی در عرصه هنر یک چهره کاملا شناخته شده است.

این خانم هنرمند در نیکوکاری و کمک های انسان دوستانه نیز یکی از چهره های صاحب نام بوده که همیشه در حال کمک های مالی به خانواده ضعیف و رسیدگی بهآسیب های اجتماعی بوده است.

اما فیلمی به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که درباره این خانم هنرمند مبالغه شده است و به جای اینکه کار زیبای او را مدنظر قرار دهند به یک حرکت موزون و رقص چند ثانیه ای خیلی پیش پا افتاده که آن هم از جانب یکی از همراهان او صورت گرفته را به بوق و کرنا زده اند و در همه کانال ها و گروه های تلگرامی به سرعت نشر داده شده است.

فیلم رقص بهنوش بختیاری و جنجال رقصیدن بهنوش بختیاریرقص بهنوش بختیاری در خانه سالمندان +فیلم

البته لازم به ذکر است که این ویدئو متعلق به سال گذشته است که خانم بختیاری در یک اقدام انسان دوستانه یک گروه ارکستر را به خانه سالمندان میبرد و فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۵ را در کنار انها جشن میگیرد که حال و هوای سالمندان عوض شود و لحظات شادی را داشته باشند.

اما متاسفانه مدتی است که این فیلم را در فضای مجازی با متن “رقص خجالت آور بهنوش بختیاری” در حال نشر دادن هستند که اعضای کانال و گروه های خود را بالا ببرند.

البته هرکسی که این ویدئو را ببیند به کار خوب و انسان دوستانه بهنوش بختیاری پی می برد که هدفش ایجاد لحظاتی خوش برای سالمندان دوست داشتنی کهریزک بوده است.

فیلم رقص بهنوش بختیاری

دانلود فیلم رقصیدن بهنوش بختیاری

خانم بختیاری سفیر نیکوکاری میباشد که در این راستا اقدامات بسیار زیادی انجام داده است که در مجله مراحم بارها منتشر شده است.

او در نوزدهمین روز از اردیبهشت سال ۱۳۵۴ متولد شده است و در تیرماه ۱۳۷۸ با محمدرضا ارین ازدواج نموده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: