دلنوشته های امیر تتلو درباره آهنگ شهدا

مجله مراحم: امیر تتلو بعد خواندن اهنگ جنجالی انرژی هسته ای – اینبار با انتشار عکس زیر خبر از اهنگ جدیدش برای شهدای ایرانی عزیزمون کرده است،عده ای به این هنرمند منقلب شده تاختند ولی خیلیا این کار تتلو رو ستودند،خواننده هنرمندی که این جراتو به خودش داد تا با فریادش به همه بگه تغییر کرده ودیگه اون تتلوی سابق خوشگذران در دبی نیست، او در شبکه اجتماعی خود با انتشار عکس زیر نوشت:
 
 
درسته که این روزا خسته ام از همه !! اما اینا ربطى به شهدامون نداره ، اونا جنگیدن و رفتن که راحت باشیم !! درسته بهم اجازه ى بازى و اجازه ى کنسرت ندادن ، اما این ربطى به شهدامون نداره ، اونا جنگیدن و رفتن که راحت باشیم !! درسته که مردم هم آهنگارو گوش میدن و هم بى احترامى میکنن اما اینم ربطى به شهدامون نداره !! درسته که من بازم مجوز ندارم و نمیخوام و حتى واسه این کار هم مجوز ندارم اما شهیدامون مگه مجوز میخوان ؟!؟ اونا فقط جنگیدن و رفتن که راحت باشیم و مجوز هیچى هم نمیخوان! پس این کار هم مجاز و غیر مجاز نداره !!
 
amirtataloo-shohada
 
 
 
 اینم از کاور شهدا ️ راستش بد جایى گیر افتادم ایشالا خودشون ضمانتمو پیش خدا بکنن که حل شه ️جان من شمام انقدر بى معرفت نباشین ، قبلیارم میگفتین واسه مجوزه !! آخه کدوم مجوزواقعا اون همه آهنگ بس نبود واسه مجوز(انرژى هسته اى، آقا کمک کن، با یاد تو، خونه خوبه، ایران سبز،و…!) خوب اگه میخواستم مجوز بگیرم با همون انرژى هسته اى میگرفتم دیگه واقعا نمیفهمم چرا میخوایم انقد بد باشیم 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: