بیوگرافی کامل محسن یگانه و همسرش +عکس های خصوصی

بیوگرافی کامل محسن یگانه و همسرش و عکس های خصوصی محسن یگانه و همسرش را در ادامه مشاهده میکنید.

بیوگرافی کامل محسن یگانه

محسن یگانه در«۲۳اردیبهشت سال۱۳۶۴»در شهر گنبد کاووس متولد شد. وی خواننده,ترانه سرا,نوازنده,تنظیم کننده,آهنگسازایرانی است. ودانشجوی رشته مهندسی صنایع که دردانشگاه آزاد تهران واحد جنوب گرایش تولید صنعتی راادامه داد، اما بعد از گذراندن شش ترم به علت مشغولیت زیاد در دنیای موسیقی ازادامه تحصیل منصرف شد.

وی فرزند آخر خانواده است و دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک و دندانپزشک هستند.او فرزند یکی از شهیدان هشت سال دفاع مقدس است (شهید محمدرضایگانه) و مادرش استاد دانشگاه است.

محسن یگانه و همسرش

همسر محسن گانه - زنه محسن یگانه

زندگینامه محسن یگانه

محسن یگانه موسیقی را با یک گیتار شروع کرد و خیلی زود فاصله خود را با خوانندگان معمولی و تفریحی پاپ در ایران به شدت زیاد کرد. آنچه او را از دیگر خوانندگان متمایز میکند توانایی وی در ترانه سرایی و آهنگسازی میباشد.

او در ابتدا هیچ گونه علاقه ای به موسیقی نداشت و فقط بصورت تفریحی به آن نگاه می کردبه گفته خودش از کودکی علاقه‌مند به بازیگری و مطرح شدن در دنیای سینما بود. بیوگرافی کامل محسن یگانه

ولی بنا به شرایط خاص فرهنگی و خانوادگی تا به امروز چنین موقعیتی را پیدا نکرد. اما برحسب استعداد ذاتی و خدادادی در رشته موسیقی ذوق و سلیقه خاصی داشت، میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را بر حسب اتفاق با شنیدن یکی از قطعات بی کلام آلبوم بهارمن«گل گندم از شادمهرعقیلی» بدست آورد که حس عجیبی نسبت به موسیقی روز«پاپ» پیدا کرد و با علاقه دو چندانی که در وی بوجود آمده بود به فراگیری ساز گیتار پرداخت. بیوگرافی کامل محسن یگانه

نواختن را با تکیه بر خود و بدون استاد شروع کرد، اما درهمان ابتدای کاربا مشکلات عقیده ای رو به رو شد. مخالفت خانواده بر حسب شرایط خانوادگی و به لحاظ اینکه او هوش خوبی داشته و خانواده به خاطر سطح بالای علمی بیشتر تمایل به ادامه تحصیل وی را داشتند و باعث شده بود فرصتی برای آموزش ساز گیتار زیر نظر اساتید مختلف را پیدا نکند.

ولی این مانع کار نشد و محسن یگانه با ذوق و علاقه و پشتکارعجیبی به نواختن گیتار ادامه داد تا جایی که در نوازندگی به حدی رسید که بتواند خود این ساز را آموزش دهد.برادر محسن یگانه، کمیل یگانه نیز خواننده است.

عکس های محسن یگانه

بیوگرافی کامل محسن یگانه,زندگینامه محسن یگانه

بیوگرافی کامل محسن یگانه,زندگینامه محسن یگانه

بیوگرافی کامل محسن یگانه,زندگینامه محسن یگانه

بیوگرافی کامل محسن یگانه,زندگینامه محسن یگانه
مادر محسن یگانه
بیوگرافی کامل محسن یگانه,زندگینامه محسن یگانه
آلبوم عکس محسن یگانه,تصاویر جدید محسن یگانه
بیوگرافی کامل محسن یگانه,زندگینامه محسن یگانه
عکس محسن یگانه و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: