بیوگرافی نازنین بنیادی و همسرش + آلبوم عکس

بیوگرافی نازنین بنیادی

نازنین بنیادی Nazanin Boniadi متولد تولد ۲۲ مه ۱۹۸۰در تهران است، والدین نازنین در بیستمین روز بعد از تولدش به لندن مهاجرت کردند. نازنین بنیادی Nazanin Boniadi تا ۱۹ سالگی در لندن زندگی می‌کرد و سپس به لس‌آنجلس آمریکا رفت. او در کودکی رقص باله و نواختن ویلون را آموخت و تجربیاتی هم در اسکی روی یخ، رقص شکم و غواصی زیر آب دارد.

عکس نازنین بنیادی بازیگر و مدل هالیوود

بیوگرافی نازنین بنیادی بازیگر هالیوود

بیوگرافی نازنین بنیادی بازیگر هالیوود

نازنین بنیادی از یک مدرسه خصوصی در لندن فارغ‌التحصیل شد. او دارای مدرک تحصیلی عالی از دانشگاه کالیفرنیا، ارواین در رشته زیست‌شناسی است و تحقیقاتی هم در مورد سرطان داشته‌است که باعث شده برندهٔ جایزه چانگ پی چون دانشجویان دوره لیسانس شود.

نازنین بنیادی همچنین در سن کم زمانی که در انگلستان بوده‌است در تلویزیون بخش کودکان ایفای نقش کرده‌است. او خود در این مورد در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی گفته‌است: «تنها کار تلویزیونی که کردم در سنین جوانی در لندن و برنامه کودکان بنام «یرلی برث» بود؛ ولی در اصل عشق و علاقه‌ام به فیلم است.» نازنین در حال گذراندن دوره PhD در دانشگاه تورنتو است.

عکس نازنین بنیادی,عکس نازنین بنیادی و مهناز افشار

فیلم و سریال های نازنین بنیادی

Game Face با کارگردانی جیمز رودیمر(۲۰۰۷)
Kal: Yesterday & Tomorrow به کارگردانی فریا پارخ (۲۰۰۶)
The Game در نقش جویس (۲۰۰۷)
General Hospital: Night Shift سریال تلویزیونی در نقش لیلا میر (۲۰۰۷)
Charlie Wilson’s War در نقش زن افغانی (۲۰۰۷)
Iron Man در نقش آمیرا احمد (۲۰۰۸)

Shade of Ray به کارگردانی جعفر محمود در نقش فرح (۲۰۰۸)
General Hospital سریال تلویزیونی در نقش لیلا میر (۲۰۰۷-۲۰۰۹)
Diplomacy در نقش مترجم فارسی (۲۰۰۹)
۲۴ سریال ۲۴ (۲۰۱۰)
Hawthorne سریال تلویزیونی در نقش آنیسا آمارا (۲۰۱۰)
The Next Three Days در نقش آنیسا الین (۲۰۱۰)
How I Met Your Mother سریال تلویزیونی کمدی و پرطرفدار آشنایی با مادر در نقش نورا (۲۰۱۱)

Homeland سریال تلویزیونی در نقش مامور ایرانی‌الاصل سازمان سیا آمریکا(فصل سوم و چهارم)

عکس پدر نازنین بنیادی

بیوگرافی نازنین بنیادی,پدر نازنین بنیادی

ازدواج نازنین بنیادی و تام کروز

ماجرا از انجا شروع شد که تام کروز از همسر سابقش نیکول کیدمن جدا شده و برای جلب حسن نیت کلیسای ساینتولوژیستها از اعضای رده بالای این کلیسا میخواهد که آنها برای وی همسری انتخاب کنند.

این کلیسا هم با پیدا کردن یک سری کاندیدای ازدواج با تام کروز شرایطی را برای تست گرفتن از آنها و سپس انتخاب یکی درنظر گرفته است. عمده کاندیداهای کلیسا هم از میان هنرپیشه های هالیوودی انتخاب شده اند اما وجه ناراحت کننده قضیه زمانی رخ داده که کلیسا به هیچ کدام از کاندیداها نگفته که برای چه منظور انتخاب شده اند. البته شرط اصلی درباره تمامی کاندیداها آن است که عضو فرقه ساینتولوژیستها باشند.

کلیسا به کاندیداها گفت: قرار است فیلمی درباره کلیسای ساینتولوژیستها ساخته شود و به همین علت باید از تعدادی بازیگر تست گرفته شود. نکته جالب اینجاست که یکی از سوالات این تست، “نظر کاندیدا درباره تام کروز” بوده است.

بر طبق اطلاعات ارائه شده توسط Vanity Fair نازنین بنیادی بازیگر زن ایرانی الاصل ساکن در بریتانیا نخستین گزینه ای بوده که توسط کلیسا برای ازدواج با تام کروز به وی معرفی شده و خطاب به بنیادی گفته شده او بناست ماموریتی مهم برای کلیسا انجام دهد و نکته عجیب ماجرا آنجاست که از این بازیگر زن خواسته شده که قبل از نخستین دیدار با تام کروز تمام رازهای زندگی شخصی خویش و حتی فهرست دوستان نزدیکش را در اختیار کلیسا قرار دهد.

نازنین بنیادی سپس توسط کلیسا به آمریکا آورده شده و در فاصله زمانی نوامبر ۲۰۰۴ تا ژانویه ۲۰۰۵ با تام کروز معاشرت کرده است اما رابطه آنها به دلیل اختلاف نظراتی که در موضوعات مختلف داشتند زودتر از حد تصور به تیرگی می گراید. یکی از اصلی ترین موارد اختلاف اعطای “مدال شجاعت” کلیسای ساینتولوژیست ها به تام کروز بوده که این مساله آن طور که کروز فکر می کرده اسباب خوشحالی بنیادی را فراهم نیاورده است.

بعد از بالا گرفتن اختلافات و جدایی تام کروز از بنیادی وی به کلیسا فراخوانده شده و از وی خواسته می شود درباره این اتفاق با هیچ کس صحبت نکند و جالب اینکه بعدتر که وی درباره ارتباطش با کروز با یکی از دوستان نزدیکش صحبت می کند، کلیسا به خاطر این کار او را تنبیه میکند؛ نوع تنبیه بنیادی هم کاملا مضحک است چراکه بنیادی مجبور بوده به دفعات به شستشوی سرویسهای بهداشتی بپردازد.

بدتر اینکه کلیسای ساینتولوژیستها ادعاهای نازنین بنیادی را تکذیب کرده و گفته است:«کلیسا کسی را تنبیه نمی کند آن هم به شیوه ای که بنیادی ادعا کرده!» در صورتی که کسی که خود عضو یک فرقه است بعید است درباره آنچه به واسطه عضویت در آن فرقه بر سرش رفته دروغ بگوید.

نازنین بنیادی بازیگری را از سال ۲۰۰۶ آغاز کرده و تا به حال در فیلم‌ها و به خصوص سریال‌های متعددی به ایفای نقش ‍‍‍‍پرداخته است. وی در مصاحبه‌ای با صدای آمریکا گفت که از حضور در نقش‌هایی که موضوعی مرتبط با خاورمیانه و تروریسم دارند بیزار است.

رابطه عاشقانه با نازنین بنیادی با تام کروز

نیکول کیدمن تنها به این دلیل از تام کروز جدا شد که تام از پیروان کلیسای ساینتولوژی بود، او پس از طلاق گفت دوست ندارم فرزندانم ساینتولوژیست بزرگ شوند!

عکس نازنین بنیادی و همسرش تام کروز

نازنین بنیادی,عکس نازنین بنیادی مدل ایرانی

ساینتولوژی چیست؟

ساینتولوژى یا مکتب علم گرایی، مجموعه ‌ای از تعالیم است که رون هابارد نویسنده داستان‌ های علمی تخیلی آن را توسعه بخشید. علم گرایی به معنای اعتقاد به لزوم محوریت علوم تجربی و روش تجربی در همه شئون زندگی است. در ظاهر، این فرقه می کوشد تا به واسطه علم انسان را به خداشناسی نزدیک کند اما در نهایت مشخص شد که این فرقه بیشتر به دنبال کسب منافع شخصی رهبران خود بوده و تمامی افرادی که در آن وارد می شوند تحت سلطه ی رهبران کلیسایی آن قرار می گیرند.

آدیداس قرارداد اسپانسرى خود را با بازیکن در صورت هر گونه ارتباط با مکتب ساینتولوژى به طور یک طرفه قطع مى کند. ساینتولوژى همچنین در فرانسه، آلمان و بلژیک فرقه است و تبلیغ آن ممنوع مى باشد.

رابطه عاشقانه نازنین بنیادی با تام کروز

نازنین بنیادی,عکس نازنین بنیادی مدل ایرانی

 

نازنین بنیادی بازیگر ایرانی‌ تبار هالیوود که در سال ۲۰۰۴ عضو کلیسای ساینتولوژی بود، مأموریت می‌ یابد که با تام کروز رابطهٔ عاطفی برقرار کند و موفق هم مى شود!

بیوگرافی نازنین بنیادی بازیگر هالیوود + آلبوم عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: