چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ که مد شده +تصاویر

چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ که مد شده گزارشی است که در ادامه میخوانید.

چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ

چالش های شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی باعث شده که ارتباط نوجوانان در سراسر دنیا با یکدیگر افزایش یابد که البته میتوان گفت که این امر اگر برای تبادل اطلاعات در نظر گرفته شود اتفاق خوشایندی خواهد بود اما متاسفانه هر مدت یک بار چالش و فراخوان عجیبی در سراسر دنیا به راه می افتد که واقعا خطرناک بوده و حتی در برخی از این موارد تعداد زیادی از افراد جان خود را از دست داده اند.

از چالش های عجیبی که تا به حال در شبکه های اجتماعی به راه افتاده میتوان چالش خوردن چای و چالش خودکشی آنلاین اشاره کرد که مورد دوم سال گذشته در آمریکا جان ۱۸ نوجوان را گرفت و ۱۸ نوجوان از خودکشی خود به صورت آنلاین فیلمبرداری کرده بودند.

چالش جدید سوزاندن بدن

اما اینبار یک چالش جدید سوزاندن بدن به راه افتاده به نام چالش نمک و یخ! که باید دست و پای خود را با این دو ماده بسوزانند.

چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ که مد شدهچالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ

چالش جدید سوزاندن بدن

این چاش خطرناک به این شکل است که باید روی قسمتی از اعضای بدن خود نمک بریزند و سپس بر روی نمک یخ بگذارند که در نهایت منجر به جراحت و عفونت های خطرناکی میشود و باعث فلج شدن بخشی از بدن خواهد شد.

افزودن نمک به یخ می تواند نقطه انجماد آن را به کمتر از منفی ۱۷ درجه سانتی گراد برساند و موجب صدمات جدی شود و تاکنون شماری از نوجوانان را با سوختگی درجه یک به بیمارستان رسانده اند.

چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ

در تصویر زیر پسر ۱۲ ساله روی پشتش نمک ریخته و برادر و دوستش به شکل صلیب رویش یخ گذاشتند و منجر به سوختگی درجه دوم شده است.

چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ

دکتر رایان شیر از بیمارستان بوتسفورد در دیترویت اظهار داشت که این مورد حتی می تواند موجب ناتوانی شخص به حرکت دادن بخش سوخته بدن شود.

او در ادامه گفت در طی شش ماه گذشته سه یا چهار مورد سوختگی ناشی از بازی “چالش نمک و یخ” به او مراجعه شده است .

چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخچالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ که مد شدهچالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخچالش جدید سوزاندن بدن چالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ که مد شدهچالش جدید سوزاندن بدن با نمک و یخ که مد شده +تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: