برعکس پیوند زدن پا توسط پزشکان ترکیه +عکس

برعکس پیوند زدن پا در ترکیه بسیار جنجال برانگیز شده است. ابتدا این خبر به عنوان بزرگترین اشتباه پزشکی تاریخ بشر در شبکه های اجتماعی مطرح شد اما بعد ا تحقیقات درباره این پیوند پا اعلام شد که چاره ای جز این کار نبوده است.

پزشکان ترکیه اعلام کردند که پای این جوان که در تصادف به شدت آسیب دیده بود باید قطع میشد که تصمیم گرفتیم یه صورت امتحانی پای او را برعکس پیوند بزنیم که شاید از قطع عضو او جلوگیری شو که خوشبختانه موفق آمیز بود.

برعکس پیوند زدن پا

برعکس پیوند زدن پا

برعکس پیوند زدن پا

در چند سال اخیر تجهیزات پزشکی بسیار پیشرفت کرده اند و همچنین میزان مهارت پزشکان در انجام عمل های غیر معمول به طور محسوس افزایش پیدا کرده است تا جایی که پزشکان با عمل های جراحی عجیب که در مواقع ضروری مجبور به استفاده از آنها می شوند همه را شگفت زده می کنند، زیرا در بعضی مواقع کار با روشهای معمول پیش نمی رود و نیاز به یک خلاقیت بیزگ است تا جان فردی مثلا در یک حادثه آسیب دیده را نجات دهند تا او بتواند با مشکلات کمتری به زندگی خود ادامه دهد.

همچنین ببینید: پیوند عجیب دست به مچ پا

طبق گزارشات پسر جوانی در کشور ترکیه در یک سانحه رانندگی دچار شکستگی و عفونت از ناحیه پا شد که در حالت عادی، راهی جز قطع کردن پای او وجود نداشت، اما پزشکان طی تصمیمی عجیب ران پای او را را برعکس پیوند زنند که خوشبختانه بسیار موفقیت آمیز بود و با توجه به گفته های فرد آسیب دیده، آنها تصمیم درستی گرفته اند و او از وضعیت حال رضایت بیشتری دارد تا اینکه پایش قطع می شد و به همین صورت می تواند به حرکت کردن خود ادامه دهد.

همچنین ببینید: گوش یک بیمار را به دستش پیوند زدند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: