جیش العدل مرزبان ربوده شده را تیرباران کرد +عکس

مرزبان ربوده شده در میرجاوه به نام سعید براتی که در اسارت گروهک تروریستی جیش الظلم بود توسط این گروه وحشی تیرباران شد و به شهادت رسید.

گروهک تروریستی وفادار به عبدالمالک ریگی که نام خود را جیش العدل نامیده است سعید براتی مرزبان میرجاوه را به شهادت رساند.

همچنین ببینید: تصاویر عبدالمالک ریگی در دادگاه

مرزبان ربوده شده

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: سرباز مفقودشده در عملیات تروریستی چند روز گذشته در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده است.

محمد تقی ایرانی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: سرباز مفقوده شده استان در عملیات تروریستی  به شهادت رسیده و پیکر آن به کشور تحویل داده شده است.

همچنین ببینید: بیوگرافی سعید براتی

وی ادامه داد: طی روزهای آینده پیکر این شهید به استان منتقل شده و با حضور پرشور مردم و مسئولان مراسم تشییع نیز انجام می شود.

طی عملیات تروریستی دشمنان در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان تعدادی از مرزبانان به شهادت رسیده و یکی از سربازان وظیفه به نام سعید براتی که اهل شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌شمالی بود مجروح و مفقود شده بود.

سعید براتی به شهادت رسید

مرزبان ربوده شده

شهادت مرزبان ربوده شده

تکذیب شد

 ایسنا نوشت: معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی که امروزصبح در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود سرباز مجروح شده در عملیات تروریستی میرجاوه شهید شده است، گفت: این سرباز مجروح شده همچنان مفقود است و به شهادت نرسیده است.

محمد تقی ایرانی اظهارکرد: شواهد حاکی از آن است که در این درگیری پای این سرباز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مجروح شده است.

وی ادامه داد: پوتینی که پای وی بوده پیدا شده و لیکن همچنان خبر موثقی از این سرباز در دست نیست و همچنان در اختیار گروهک تروریستی است.

طی عملیات تروریستی دشمنان در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان تعدادی از مرزبانان به شهادت رسیده و یکی از سربازان وظیفه به نام سعید براتی که اهل شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌ شمالی بود مجروح و مفقود شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: