هشدار به فوتبالیست ها ، در جام جهانی از رابطه جنسی پرهیز کنید

مربی تیم بوسنی که در جام جهانی باید برابر تیم ایران به میدان برود به بازیکنانش هشدار داده که در طول جام جهانی فقط باید به موفقیت کشورشان فکر کنند.
 بحث درباره داشتن یا نداشتن رابطه جنسی بازیکنان با همسرانشان در طول برگزاری تورنمنت های مختلف همواره دردسر زیادی برای مربیان تیم ها داشته است. حالا در آستانه برگزاری جام جهانی این موضوع به تازگی دردسر ساز شده و از همین حالا مربیان مختلف نسبت به این مورد واکنش نشان داده اند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، چند روز پیش فیلیپه اسکولاری مربی تیم ملی برزیل به عنوان اولین مربی نظرش را این طور به گوش بازیکنانش رساند: «بازیکنان قرار نیست در اسارت من باشند. آنها می توانند با همسران خود وقت بگذرانند ولی باید بدانند که همه چیز مرز و محدوده مشخصی دارد». پس از صحبت های اسکولاری که البته با انتقاد بسیاری از کارشناسان فوتبال در برزیل مواجه شد حالا سافت سوسیچ، مربی تیم بوسنی و هرزگوین که در گروه F جام جهانی با تیم ملی کشورمان همگروه است، نفر دومی است که در این مورد اظهار نظر می کند.
سوسیچ که با روزنامه بوسنیایی Dnevni Avaz گفت و گو کرده است به شدت مخالف این است که بازیکنان بوسنی در جام جهانی رابطه جنسی داشته باشند. این مربی که اعتقاد دارد این کار بر روی تاثیرگذاری بازیکنان اثر منفی می گذارد و تمرکز آنها را به هم می زند گفت: «بازیکنان من باید بدانند که در برزیل خبری از رابطه جنسی نیست. ما برای برگزاری جام جهانی به برزیل می رویم و به عنوان یک تیم فوتبال و نه توریست، راهی این کشور می شویم».

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: