عکس های لو رفته از پسران ترامپ

پسران ترامپ برای وی دردسر درست کرده اند و همه خبرگزاری تصاویر لو رفته از تفریح پسران ترامپ را منتشر کرده اند که باعث انتقاد فراوان حامیان محیط زیست از آنها شده است.

عکس های یادگاری پسران ترامپ با حیوانات شکار شده باعث شده است که ترامپ به دردسر بی افتد و پاسخگوی رسانه ها نسبت به این اقدام فرزندان خود شود.

در امریکا شکار حیوانات مجازات دارد و رسانه ها عنوان کرده اند که ترامپ باید پسران خود را همانند سایر شهروندان امریکایی مجازات کند.

“اریک ترامپ” و “دونالد ترامپ جی.آر” پسران ارشد رئیس جمهور آمریکا، تفریح بحث‌برانگیز شکار حیوانات را برای خود برگزیده‌اند. این دو، بارها در مسابقات جایزه بزرگ زیمبابوه برای شکار حیوانات وحشی شرکت کرده و عکس‌های متعددی با شکارهای خود انداخته‌اند.

نخستین بار در سال ۲۰۱۵ عکسی از اریک ترامپ که یک شیر آفریقایی را شکار کرده بود در فضای مجازی منتشر شد. پس از آن حامیان حیات وحش بارها خواستار کنار گذاشتن این تفریح جبران‌ناپذیر از سوی پسران ترامپ شدند؛ اما دونالد ترامپ که در آن زمان هنوز رئیس جمهور آمریکا نشده بود با افتخار اظهار داشت: پسران من عاشق شکار هستند. آنها از اعضای انجمن ملی سلاح گرم آمریکا هستند و من از طرفداران پر و پا قرص متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده‌ام.

ترامپ در ادامه حمایت خود از پسرانش گفته بود: اریک و دان شکارچی‌های زبده‌ای هستند، عالی شلیک می‌کنند و به این کار عشق می‌ورزند.

لازم به یادآوری است، متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا از حق مردم برای داشتن و حمل اسلحه حمایت می‌کند.

عکس های دو پسر ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

عکس پسر ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

عکس های پسران ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

عکس های جنجالی آقا زاده های ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

عکس های لو رفته از تفریح پسران ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

عکس های لو رفته از تفریح پسر ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

عکس های لو رفته از تفریح پسران ترامپ

پسر ترامپ,پسران ترامپ

تصاویر جنجالی از فرزندان دونالد ترامپ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: