معتاد شدن برد پیت بعد از طلاق از همسرش! +عکس

معتاد شدن برد پیت بعد از طلاق از آجلینا جولی خبری است که رسانه های خارجی مطرح کرده اند آنها تصویری از برت پیت منتشر کردند که بسیار لاغر و ضعیف نشان داده میشد.

برد پیت یکی از هنرمندان با اخلاق هالیوود است که به خوش اخلاقی و جوانمردی مشهور است این بازیگر که با آنجلینا جولی ازدواج کرده بود بعد از مدتی از یکدیگر جدا شدند.

رسانه های خارجی میگویند که برت پیت راضی به این جدایی نبوده است و این روزها حسابی ناراحت و افسرده شده است و برای به آرامش رسیدن و دوری از فکر خیال به داروهای آرامبخش اعتیاد پیدا کرده است.

معتاد شدن برد پیت

معتاد شدن برد پیت,لاغر شدن بردپیت

معتاد شدن برد پیت سوژه رسانه ها

بازیگران و ستاره های مشهور هیچوقت از دید دوربین های خبرنگاران در امان نخواهند بود و در هرجایی و هر کاری که انجام دهند شکار لنز دوربین آنها خواهند شد و همراه با تصاویری پنهانی که از آنها شکار میشود کلی بحث و شایعه درباره آنها مطرح میکنند.

اما خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره این موضوع دست به کار شده و به این شایعه پرداخته است که گویا صحت دارد.

به گزارش آسوشیتدپرس، برد پیت در عکسی که دیروز از وی گرفته شده به شدت لاغر به نظر می‌رسد.

این تصویر در حالی از وی گرفته شده که وی در حال خروج از استودیوی توماس هاوسیگو بود. گفته می‌شود وی در حال کار در زمینه مجسمه‌سازی در این استودیو است و روزی ۱۵ ساعت برای انجام این پروژه وقت می‌گذارد.

نگاه عاشقانه آنجلینا جولی به برد پیت زمانی که با هم رابطه داشتند

معتاد شدن برد پیت,لاغر شدن بردپیت

حکایت روزهای برد پیت بعد از جدایی از آنجلینا جولی

برد پیت پس از جدایی از همسرش غیبتی طولانی در فصل اهدای جوایز سینمایی داشت و تنها حضوری کوتاه در ماه ژانویه در گلدن گلوب یافت و البته از حضور در فرش قرمز مراسم نیز خودداری کرد.

کمپانی فیلم وی «پلن بی» کمپانی تولیدکننده فیلم «مهتاب» بود که امسال برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد و او در کنار بازیگران و بری جنکینز کارگردان فیلم برای دریافت این جایزه در مراسم اسکار حضور نداشت. گفته شده که وی به جای این کار در استودیوی هنری مشغول مجسمه سازی بوده است.

عکس برد پیت قبل از طلاق از آنجلینا جولی

بردپیت,عکس بردپیت

یک منبع گفته است او همه طول شب را مشغول انجام این پروژه هنری است و ترانه‌های غمگین گوش می‌کند. این منبع گفته است: همه می‌توانند حدس بزنند که همه اینها به اتفاقات شخصی که برایش رخ داده مربوط است، ولی کسی اظهار نظری نمی‌کند. او یک انسان واقعی و خیلی متواضع است و در زمینه مجسمه‌سازی نیز همه چیز را به سرعت یادگرفته است. او به وسیله تمرکز بر هنر می‌تواند ذهنش را از پرداختن به چیزهای دیگر باز دارد. این خیلی قشنگ‌تر از این است که وقتش را در مهمانی‌ها صرف کند.

پروژه بعدی برد پیت یک درام جنگی با عنوان «ماشین جنگ» است که دیوید میچود آن را ساخته و توسط نتفلیکس اکران می‌شود. بن کینگزلی، اموری کوهن، تیلدا سوینتون و آنتونی مایکل هال دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در عین حال به تازگی گفته شد برد پیت اظهار تمایل کرده تا در فیلم بعدی «ددپول» حضور داشته باشد، اما اطلاعات بیشتری در این باره داده نشده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: