بوفالو ، ماده شیر را ضربه فنی کرد! +تصاویر

 “ویم واندر هوور” عکاس حیات وحش که برای عکاسی به دلتای “اوکوانگو” در “بوتسوانا” رفته بود چند ماده شیرگرسنه که برای شکار به دنبال یک گله بوفالو راه افتاده بودند را دنبال کرد.
 
مجله مراحم: او می گوید هدف ماده شیرها بوفالوی جوانی بوده که مادرش به شدت از او مراقبت می کرده است. با این حال یکی از ماده شیرها موفق می شود در موقعیتی مناسب به او حمله کند و بوفالوی جوان را زخمی کند. از اینجا به بعد ماجرا اما شکل دیگری پیدا می کند؛ بوفالوی مادر با شجاعت برای نجات فرزندش وارد عمل می شود و به شیرها حمله می کند. عکس هایی که هوور عکاسی کرده نشان می دهد شیرها دسته جمعی به بوفالوی مادر حمله ور می شوند و او را در رودخانه دلتا محاصره می کنند. بوفالوی مادر در مقابل چشمان همقطارانش مقاومتی جانانه می کند و موفق می شود یکی از شیرها که به پشتش پریده را زمین بزند.
 
اتفاق شگفت انگیز اما لحظاتی بعد می افتد؛ وقتی یکی از بوفالوهای نر برای کمک وارد معرکه می شود و به سمت شیرها حمله ور می شود. این بوفالوی خشمگین با شاخ هایش یکی از ماده شیرها را هدف قرار می دهد و ضربه ای مهلک به او وارد می کند. این اتفاق شیرها را وحشت زده می کند و وادار به فرار می کند. عکاس در ذیل عکس هایی که در “کترز” منتشر کرده نوشته که دو روز پس از این اتفاق شیر ماده از شدت جراحت جانش را از دست داده است.
 
 
مجله مراحم
 
 
 
 
 
برچسب ها: بوفالو ، شیر ، شجاع

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: