«کابل دزد» بابل معروف به «ایکس من» دستگیر شد

«کابل دزد» بابل معروف به «ایکس من» دستگیر شد

 

مجله مراحم: عجیب است و باورکردنی نیست. سیستم بدن یک دزد به گونه‌ای است که در برابر جریان برق مقاومت نشان می‌دهد. او قادر است با دستانی بدون محافظ سیم برق را لمس کند بی‌آن‌که هیچ اتفاقی برایش بیفتد. وقتی در برابر چشمان بهت زده حاضران رشته‌های سیم برق را در دستانش گرفت بی‌هیچ حادثه‌ای نمایش خارق‌العاده‌اش به پایان رسید. 
 
شاید اگر در شرایط دیگری با او رودر رو می‌شدیم از اینکه انسانی رویین تن را ملاقات می‌کردیم، گزارش را به سمت و سوی خارق‌العاده بودنش سوق می‌دادیم اما...  پلیس بابل مدت‌ها بود که گشت هایش را برای به دام انداختن یک فرد ویژه بسیج کرده بود. او در تاریکی شب چون شبح از تیرهای برق بالا می‌رفت و در چشم برهم زدنی منطقه‌ای را در تاریکی فرو می‌برد. 
 
پلیس به دنبال دزد سیم‌های برق بود. مردی که با اقدام‌های خود مردم این شهر و روستاهای اطراف را کلافه کرده بود.  تلاش‌ها برای ردیابی این مرد ناشناس ادامه داشت تا اینکه یکی از دوربین‌های نصب شده خیابانی تصویر او را شکار کرد.  
 
با شناسایی چهره این دزد، اقدام‌هایی برای به دست آوردن ردی از مخفیگاه او در دستور کار قرار گرفت تا اینکه کلبه روستایی که به عنوان پایگاه سرقت‌های او بود به محاصره مأموران درآمد.  
 
سرهنگ «سید محسن جعفری» فرمانده پلیس بابل درباره این دزد ویژه می‌گوید: در پی وقوع چند سرقت سیم برق و کابل در سطح بابل و روستاهای حومه این شهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.  
 
وی افزود: مأموران پس از شناسایی دزد با تقویت گشت‌های پلیس و انجام اقدام‌های ویژه، وی را که «مهدی» ۳۲ ساله است در مخفیگاهش در یکی از روستاهای حومه شهر دستگیر کردند. 
 
این دزد در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بیش از۲۰ سرقت سیم برق به میزان یک هزار و ۶۰۰ متر در سطح شهر و روستاهای حومه شهر  اقرار کرد.  سرهنگ جعفری با اشاره به ویژگی‌های فردی دزد عنوان داشت که وی در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ادعا کرد بدنش نسبت به برق مقاوم بوده و به هیچ وجه حتی در زمان بارندگی و خیس بودن لباس‌ها دچار برق گرفتگی نخواهد شد. 
 
کارآگاهان پلیس برای اطمینان از ادعای این شخص وی را با رعایت همه جوانب ایمنی مورد آزمایش قرار دادند که در نتیجه مشخص شد هرگز این مرد دچار برق گرفتگی نخواهد شد.
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: