برنامه کارتونی کردن عکس خودتان

برنامه کارتونی کردن عکس یکی از اپلیکیشن های جالب است که با آن میتوانید عکس خود و دوستانتان را به یک شخصیت کارتونی و انیمیشنی تبدیل کنید. قبل برای انجام این کار نیاز به تخصص بالایی بود ولی امروزه با فراگیر شده اپلیکیشن ها این کار به آسانی صورت میگیرد.

برنامه کارتونی کردن عکس خودتان

برنامه کارتونی کردن عکس خودتان

شما میتوانید با نصب نرم افزار MomentCam اندروید بر روی گوشی موبایل خود به راحتی عکس های خود و دوستانتان را به شخصیت های کارتونی و جالب تبدیل کنید. برای این کار فقط کافی است ؛تصویر کارتونی و کمدی دلخواهتان را از بین چندین نوع متنوع انتخاب کنید، سپس عکس مورد نظر را از گالری آلبوم یا از روی عکس های فیسبوک انتخاب کنید.

حتی می توانید عکس سلفی از خودتان بگیرید و بلافاصله شخصی های کارتونی خودتان را بسازید. به همین سادگی عکس کارتونی شما آماده است، علاوه براینک نیز می توانید کلی ادیت هم روی تصاویر انجام دهید.

به عنوان مثال موهای رنگ و مدل موهای تصاویر کارتونی را عوض کنید، پس زمینه های دلخواه انتخاب کنید و یا حتی میتوانید کلی ابزار و وسیله مثل عینک، ریش و سبیل و خلاصه میتوانید بیش از صدها ادیت خنده دار روی عکس ها اجرا کنید.

همینطور به راحتی پس زمینه های مختلفی مانند سواحل کنار دریا، جنگل و.. برای عکس ها درنظر بگیرد. بعد از آماده کردن تصاویر زمان آن است که آن را روی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و … به اشتراک بگذارید تا دوستانتان خلاقیت شما را ببینند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید MomentCam Cartoons & Stickers : نرم افزار تبدیل عکس به تصاویر کارتونی با کیفیت HD انتخاب تصاویر کارتونی و کمدی از بین چندین نوع متنوع تغییر رنگ و مدل مو ، اضافه کردن آیتم های متنوع اضافه کردن پس زمینه های متنوع برای تصاویر کارتونی به اشتراک گذاری تصاویر کارتونی در شبکه های اجتماعی این نرم افزار امتیاز خوب ۴.۲ از ۵.۰ را از کاربران گوگل پلی دریافت کرده و تا کنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است.

برنامه تبدیل عکس به شخصیت کارتونی

دانلود برای اندروید

دانلود برای ios

حجم: ۶۳.۷۴ مگابايت
نسخه: ۴.۰
نوع فایل: apk برای آندروید
اندروید مورد نیاز : ۴.۰.۳ و بالاتر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: